• Головна
  • Засновник Lesia Grand Fest - Олександр Широкопояс очолюватиме культуру в Новограді-Волинському
15:44, 11 березня 2021 р.

Засновник Lesia Grand Fest - Олександр Широкопояс очолюватиме культуру в Новограді-Волинському

Засновник Lesia Grand Fest - Олександр Широкопояс очолюватиме культуру в Новограді-Волинському

У Новоград-Волинській міській раді відбулися конкурси на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, а саме начальника відділу культури та інших.

Усі кандидати пройшли три етапи відбору:

1.Відбір кандидатів та складання іспитів;

2.Оголошення результатів іспиту та рекомендації міському голові на заміщення вакантної посади кандидатом, який отримав більшу кількість балів;

3.Співбесіда у міського голови.

На посаду начальника відділу культури було два претенденти: Олександр Юрійович Широкопояс та Жанна Валеріївна Бороздіна. Обоє кандидатів за результатами іспиту отримали по 19 балів із 25 можливих.

За результатами співбесіди у міського голови визначено кандидатуру Олександра Широкопояса на заміщення вакантної посади.

Також, на посаду начальника управління-головного архітектора міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин був один кандидат, який пройшов всі три етапи відбору – Наталія Борисівна Дем’яненко. Всі три етапи пройшов кандидат на посаду начальника відділу підтримки громадських ініціатив Юрій Ульянович Савич, який отримав 22 бали за результатами іспиту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Василь
11 березня 2021 р., 18:17
Договорняк
Аноним
12 березня 2021 р., 07:20
Всі прекрасно скільки коштуе така посада.
МП
12 березня 2021 р., 08:10
рука руку миє, а до виборів усі такі категоричні були, вай-вай-вай, я те вам і я те вам, смішно і нерадісно
Світлана
12 березня 2021 р., 18:35
Вітаю Вас, Олександре , з призначенням на цю посаду. Цікаво, а з чого починається культура . Можливо, з того, що кожна культурна людина повинна знати, що тротуари для людей, а не для машин. І місце виходу з під"їзду № 1 по вул.Шевченка, 49  - це не місце парковки.У Вас є свій будинок і свій під"їзд,. Ви молода,здорова,спортивна людина,тому візміть в руки снігову лопату і звільніть від снігу місце для своєї машини. А у нас вистачає свого ХАМЛА , яке не розуміє, що мати з візочком з дитиною, або бабця з палицею чи будь хто інший, не повинні, виходячи з під"їзду ШУКАТИ БРОДУ для того, щоб обійти Ваше дорогоцінне авто.Біля будь якого під"їзду повинен бути вільний доступ для служб швидкого реагування. НЕ ДАЙ БОЖЕ. Будьте здорові і хай Вам щастить.
Оголошення
live comments feed...