• Головна
  • Без "аусвайса" в Новограді на вулицю не виходьте!: Поліція продовжує складати "пусті" протоколи
10:11, 15 березня 2021 р.

Без "аусвайса" в Новограді на вулицю не виходьте!: Поліція продовжує складати "пусті" протоколи

Без "аусвайса" в Новограді на вулицю не виходьте!:  Поліція продовжує складати "пусті" протоколи

Під час 2-ї Світової війни німецький «ordnung» («порядок») наказував місцевому населенню мати «аусвайси» нового, окупаційного режиму. «Ausweis» - найвідоміше позначення документа, який засвідчував особистість громадянина і видавались гітлерівцями на окупованій ними території Радянського Союзу. У перекладі з німецького «ausweis» власне і означає «посвідчення».

Згідно п. 2.2 постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020 року, на території України на період дії карантину запроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи, а саме забороняється: перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття наоблік бездомної особи, довідки про звернення за захистом в Україні.

Але український порядок різниться з німецьким. Вкотре справи по адміністративним правопорушенням на підставі протоколів, які сумлінно наскладали новоград-волинські поліцейські ст. 44-3 КУпАП, закриваються, у зв`язку з відсутністю в діях громадян складу адміністративного правопорушення в судовому порядку.

Вказану тенденцію можна прослідкувати ознайомившись з постановами Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області  (№1, №2, №3 ред.), розглянуті судом протягом минулого тижня. Як завжди, строгість українського законодавства пом'якшуєтьсянеобов'язковістю його виконання.

Дану тему ми вже досліджували й прийшли до висновку, що майже усі заборонні заходи під час карантину, здебільшого мають імітаційний характер, і навіть при виявленні правопорушень пов'язаних з карантином, будь-яких негативних наслідків для осіб, які його порушили не має.

Питання скоріше не до правоохоронців, а до Кабміну, який понаприймав безглуздих заборонних норм, проконтролювати виконання яких не може.

Детальніше: Кому потрібні ваші протоколи?: Як "карали" новоград-волинців за порушення карантину

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Angry
17 березня 2021 р., 08:52
Нехай наша поліція займається справжніми справами: розслідуванням реальних кримінальних справ, пошуком злочинців, зверне увагу на паркування авто на наших вулицях і т.д., а не складанням безглуздих протоколів за вихід з дому без документів...  Що за безглуздя, ми не злочинці, щоб доказувати поліції з документами хто я і що роблю на вулиці чи у громадських місцях!!!
Останні новини
Оголошення
live comments feed...