• Головна
  • Коли потрібно новоград-волинцям платити за газ: (Інструкція)
13:14, 20 березня 2021 р.
Надійне джерело

Коли потрібно новоград-волинцям платити за газ: (Інструкція)

Коли потрібно новоград-волинцям платити за газ: (Інструкція)

Побутові споживачі природного газу розраховуються за спожитий ресурс після його використання. Натомість газопостачальні компанії закуповують прогнозований об’єм блакитного палива наперед, аби безперебійно забезпечувати газом усіх споживачів. Тому так важливо дотримуватися визначених термінів щодо розрахунків.

Нагадуємо, що оплачувати газові рахунки потрібно кожного місяця до 25 числа.

ТОВ «Житомиргаз Збут» підготував для своїх клієнтів інструкцію для розрахунків за газ.

Коли сплачувати за газ?

З 1 по 5 число кожного місяцяпотрібно передавати покази лічильника за попередній місяць.Після 5 числа всі дані про спожитий газ акумулюються у регіонального оператора ГРМ (облгазу). Якщо споживач не передав показники лічильника вчасно, то облгаз нараховує споживання за нормами.

Зауважимо, що показання лічильника надсилаються не постачальнику - ТОВ «Житомиргаз Збут», а оператору газорозподільної мережі (ГРМ). Таким чином, тільки на початку поточного місяця газові компанії дізнаються, скільки газу використав абонент у попередньому місяці.

Далі, з 8 до 10 числа щомісяця компанія формує рахунки для клієнтів «Житомиргаз Збуту», які спочатку стають доступними в електронних сервісах, а потім друкуються у паперовому варіанті та доставляються до кожної домівки.

Нагадаємо, що у кожного споживача є можливість внести свій вклад у збереження природи і відмовитися від паперового варіанту квитанції, якщо такому клієнту достатньо отримувати лише електронний рахунок та здійснювати за ним оплату.

Зазвичай, до 20 числа кожного місяця клієнти ТОВ «Житомиргаз Збут» вже отримують на руки паперові рахунки.

До 25 числа кожного місяцяспоживачі газу мають здійснювати розрахунок за спожите блакитне паливо!

Наголошуємо, що від своєчасної та повної сплати за енергоресурс залежить стабільність забезпечення газом усіх клієнтів. Від відповідальності розрахунків населення за газ залежить безперебійність газопостачання, адже постачальник закуповує ресурс наперед, а от споживач розраховується наприкінці наступного місця після фактичного використання газу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...