У Новограді бабця підпалила берег Случі, а "внук" допомагав гасити (ВІДЕО)

Самовільне спалювання трави, Олександр Сукач
Самовільне спалювання трави

Мабуть, звичку спалювати бур'ян та сухостій серед мешканців Новограда-Волинського не викорінити. Попри значне посилення відповідальності за забруднення повітря і спалювання сухої трави, на ділі маємо протилежну ситуацію. Палить більшість, не зважають на штрафи, сусідів і усіх інших громадян.

На адресу редакції сайту Новограда-Волинського 04141.com.ua надійшов відеозапис від нашого читача якраз такого дійства

Був сьогодні на березі річки Случ зі сторони дачного масиву на "Лубчиці", де рибалив. На протилежному боці річки, на березі, де влаштували самовільно город, бабця гребла бур'ян, а потім підпалила його. Вітер став сильно розносити вогонь, і вона покликала на допомогу хлопця, мабуть, внука чи сусідаВони вдвох почали гасити пожежу, закидуючи вогонь землею з лопати", - прокоментував автор відео.Нагадаємо, що самовільне спалювання трави дуже шкодить навколишньому середовищу. Забруднюється повітря, пошкоджується родючий шар ґрунту, гинуть тварини, а й не рідко люди, які розпалюють багаття.

Крім то, за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3060 – 6120 грн.) і на посадових осіб - від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (15300 – 21420 грн.).

Пожежа Новоград-Волинський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі