• Головна
  • Батьки! Не забуваємо, що завтра діти 1-4 класів в Новограді йдуть до школи
14:39, 28 березня 2021 р.

Батьки! Не забуваємо, що завтра діти 1-4 класів в Новограді йдуть до школи

Батьки! Не забуваємо, що завтра діти 1-4 класів в Новограді йдуть до школи

Станом на 28 березня 2021 року в Житомирській області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 зі змінами на території регіонів, на яких установлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки, додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 3 цієї постанови, забороняється відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Проте, враховуючи значний ріст захворювання на COVID-19 серед жителів громади, в тому числі і дітей, у період з 26 лютого по 19 березня 2021 року всі класи закладів загальної середньої освіти працювали в дистанційному режимі. Зважаючи на звернення батьків, стабілізацію випадків захворювань серед жителів міста, рекомендації фахівців органів охорони здоров'я, провівши моніторинг ефективності організації дистанційного навчання, рішенням міської комісії ТЕБ і НС від 25.03.2021 року з 29 березня відновлено освітній процес у 1-4 класах в очному форматі у всіх закладах загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Враховуючи, що епідемічна ситуація у місті та особливо в районі продовжує бути складною, кожен заклад освіти може приймати рішення щодо змішаної форми навчання у початковій школі. У класах, де відповідно до заяв, переважна більшість батьків обирає дистанційну форму навчання, закладом буде надана така можливість. Також для окремих дітей, які перебувають у зонах ризику, тобто мають супутні захворювання, за заявою батьків будуть організовані інші форми навчання, зокрема: індивідуальне, сімейне, дистанційне, які передбачені чинним законодавством.

Шановні батьки! Просимо бути виваженими, толерантними у вирішенні питання організації форм освітнього процесу та з розумінням ставитися до ситуації, яка складається. Ми намагаємося враховувати всі пропозиції, максимально створити належні умови для організації як дистанційного навчання так і очного. Для дотримання карантинних вимог при очному навчанні у кожному закладі освіти всі працівники забезпечені захисними масками, щитками, рукавичками, придбані всі необхідні засоби дезінфекції тощо. Щоденно проводиться температурний скринінг, систематичне провітрювання та прибирання класів, забезпечується обмеження у пересуванні учнів по закладу, дотримання дистанції у їдальні, забороняється відвідування закладів особами, що не є учасниками освітнього процесу. У разі відповідної температури повітря є можливість організовувати уроки у «повітряних» класах на території закладу. З відповідними заходами та вимогами ви можете ознайомитися на офіційних сайтах закладів освіти.

З метою недопущення поширення короновірусної інфекції, закликаємо вас, шановні батьки, своєчасно інформувати класних керівників про захворювання дітей, залишати їх удома у випадку, якщо в родині хтось хворіє або перебуває на самоізоляції. Відповідальне, свідоме ставлення до власного здоров'я та здоров'я оточуючих, дотримання всіх протиепідемічних заходів допоможе нам якісно організовувати освітній процес з врахуванням його оптимальних варіантів та зберегти здоров'я всіх учасників освітнього процесу!

Управління освіти і науки міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
5563
28 березня 2021 р., 18:27
Саме тому, що я відповідально ставлюся до здоров'я своєї дитини, я не збираюся відпускати її до школи. Якщо дитина захворіє, цікаво, хто буде відповідати: вчитель? Школа? Управління освіти? Чи, може, хоч хтось з тих, хто прийняв це недолуге рішення? І про яку стабілізацію ви розказуєте? Після прийняття рішення про відновлення навчання якимось чарівним чином статистика теж вирівнялася. Я в такі збіги не вірю...
Томосек
28 березня 2021 р., 23:19
Клоун - Володя! Острит он неплохо, Скажет словечко - И слышится хохот. Школа взрывается Залпами смеха: Клоун - Володя...! Ну и потеха!
Оголошення
live comments feed...