• Головна
  • На вихідні у Новограді-Волинському знову діятиме "локдаун"
16:32, 30 березня 2021 р.

На вихідні у Новограді-Волинському знову діятиме "локдаун"

На позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС дозволити у будні здійснювати торгівлю промисловою групою товарів на міських ринках, а у вихідні знову діятиме «локдаун»

З метою оцінки ситуації щодо стану захворюваності на коронавірусну інфекцію, прийняття оперативних заходів задля забезпечення належної життєдіяльності Новоград-Волинської міської територіальної громади, 30 березня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як наголошувалося під час засідання, місто вже четвертий тиждень поспіль перебуває в «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Обмежувальні заходи відчутно перешкоджають звичному ритму життя, належній організації процесів в галузях економіки, соціальної сфери, освіти, культури, спорту тощо. Значні збитки терплять майже всі суб’єкти господарювання та підприємництва. Епідситуація продовжує залишатися вкрай складною, хоча показники захворюваності дещо стабілізувалися. Фахівці в галузі медицини та епідеміології підтвердили той факт, що обмежувальні карантинні заходи мають позитивний результат.

В наслідок зменшення міграції та недопущення масового скупчення населення, а також дотримання соціального дистанціювання та маскового режиму, кількість хворих на території громади зменшилася. Разом з тим, нерівні умови, в яких опинилися суб’єкти господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність промисловою групою товарів стали причиною зростання напруги в громаді та неодноразових звернень до керівництва міста з метою віришення наболілих проблем. В результаті детального обговорення та аналізу епідситуації, міська комісія з питань ТЕБ та НС вирішила:

- Заборонити перебування на територіях загального користування (парки, сквери, майданчики, вулиці, провулки, площі, тощо) без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

- Дозволити приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення на території Новоград-Волинської міської територіальної громади у будні дні з понеділка по п’ятницю за умов дотримання всіх карантинних та протиепідемічних заходів та забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 20 кв.метрів торговельної площі.

- Дозволити з 31 березня 2021 року суб’єктам господарювання, які проводять свою діяльність у сфері торгівлі промисловою групою товарів на території міських ринків, здійснення торгівлі виключно у будні дні з понеділка по п’ятницю за умов жорсткого дотримання карантинних вимог згідно чинного законодавства із забезпеченням контролю за дотриманням дистанції та маскового режиму громадян. Відповідальність за дотримання карантинних вимог покласти на адміністрацію ринків.

- У вихідні дні суботу та неділю на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Новоград-Волинської міської територіальної громади, застосовувати обмеження, встановлені рішенням Новоград-Волинської міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 березня 2021 року (локдаун «вихідного дня»).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Оксана
30 березня 2021 р., 18:45
Збулася багаторічна мрія Боровця-- прикрити "Урожай" у неділю. Під цю "мрію" навіть локдаун "вихідного дня" продовжили.
Витя Янукович
30 березня 2021 р., 19:21
это бандитизм с офисным лицом
Мишель Фуко
31 березня 2021 р., 14:15
Вы совсем сошли с катушек, какой ещё карантин выходного дня? Этот псевдометод не работает уж никак. Создаётся ажиотаж и наплыв людей в близлежащие к выходным дни, а маленькие ларьки будут набиты покупателями на выходных. Я просто в шоке со скоморохов в комиссии с вопросов по технногенно-экологической безопасности, желаю вам набраться ума, смотреть на ситуацию шире и не вдаваться к банальным запретам и ограничениям, мы не безумцы XVII века, что бы держать нас взаперти, вы бы ещё лепрозорий построили, для становления максимального абсурда.  Советую вам ознакомиться с опытом других стран, дабы не принимать смешных решений.
Оголошення
live comments feed...