Відбулося засідання робочої групи щодо внесення змін до символіки Новоград-Волинсько

Відбулося засідання робочої групи щодо внесення змін до символіки Новоград-Волинсько, Олександр Сукач

30 березня відбулося засідання робочої групи щодо внесення змін до символіки Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Наразі, за ініціативи громадськості триває процес внесення змін до малого та великого гербів Новограда-Волинського.

Зокрема, на попередньому засіданні робочої групи, до складу якої входять депутати міської ради, міські голови попередніх скликань, краєзнавці, представники громадських об’єднань, галузі культури було погоджено, що необхідно змінити лише окремі елементи існуючої символіки.

В першу чергу, йдеться про фрагмент герба, де зображено частину двоголового орла з короною (символіка російської імперії). Також обговорено рекомендації Українського геральдичного товариства щодо доцільності зміни форми щита, що знаходиться в основі герба, так званої «корони» тощо.

Пропозиції робочої групи будуть передані автору діючої символіки Новограда-Волинського, геральдисту Миколі Босенку, який після оформлення відповідного ескізу, надасть його для подальшого погодження та затвердження депутатами міської ради.

Нагадаємо, нині діюча символіка міста затверджена рішенням Новоград-Волинської міської ради народних депутатів  від 12.10.1994 року «Про герби міста Новограда-Волинського».

Новоград герб символіка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі