• Головна
  • У Новограді-Волинському діє "локдаун" вихідного дня
13:01, 4 квітня 2021 р.

У Новограді-Волинському діє "локдаун" вихідного дня

Локдаун

Локдаун

3-4 квітня на території Новоград-Волинської міської територіальної громади діє "локдаун" вихідного дня. Вимушені обмеження запроваджені міською комісією з питань ТЕБ та НС з метою стабілізувати вкрай складну ситуацію із поширенням захворюваності на COVID-19, не допустити колапсу медичної системи, зменшити міграцію населення.

4 квітня мобільні групи з питань запобігання занесенню і поширенню COVID-19 продовжили свою роботу на території Новоград-Волинської міської територіальної громади. Проводиться превентивна, роз'яснювальна робота, контролюється дотримання всіх протиепідемічних вимог та рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02.04.2021 року. Прохання до суб’єктів підприємницької діяльності звернути увагу на дезінфекційні засоби, які ви використовуєте у своїх закладах.

Відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я України №17 від 09.05.2020 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» суб’єктам господарювання необхідно організувати місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів.

Також відповідно до цієї Постанови суб’єкти підприємницької діяльності повинні забезпечувати вологе прибирання виробничих приміщень та поверхонь, місць контакту рук працівників і відвідувачів (ручки дверей, місця сидіння, раковини, столи тощо з використанням миючих та дезінфекційних (в кінці зміни) засобів не рідше ніж кожні 2 години, перед відкриттям та після закінчення робочого дня/зміни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#локдаун #Новоград-Волинський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...