• Головна
  • У Новограді почав функціонувати новий кисневий газифікатор
10:28, 6 квітня 2021 р.

У Новограді почав функціонувати новий кисневий газифікатор

У Новограді почав функціонувати новий кисневий газифікатор

На території КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» почав функціонувати новий кисневий газифікатор.

Про це повідомили на сторінці Новоград-Волинської міської ради в соціальній мережі Фейсбук.

Починаючи із березня 2021р. у КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» почалися проблеми з кисневими забезпеченням, оскільки місця були заповнені хворими, які потребували кисневої підтримки.

До цього пацієнтів забезпечували киснем через балони та кисневий генератор, який знаходиться біля інфекційного корпусу. Але в зв’язку з тим, що різко збільшилась кількість хворих, виникла потреба в збільшенні кисневого забезпечення та постала гостра проблема з кисневою нестачею.  

За останній період споживання балонів за добу складає 120-130 одиниць, до того ж станція виробляє також 25-30 балонів, тобто на добу їх кількість складає близько 150. 

Новий кисневий газифікатор компанії «Кріогенсервіс» заправляється рідким киснем в об’ємі 5 тон, який забезпечує 6-7 днів безперебійного постачання кисню до пацієнтів. В бочку заливається рідкий кисень , який буде постачатись до хворих, які знаходяться в лікувальному корпусі.

На місці, де зараз розміщено кисневий газифікатор знаходився гараж, який було знесено та створено локацію, а саме побудовано фундамент для розміщення кисневої установки . 

З міського бюджету на придбання кисневого газифікатору було виділено 2 млн грн. 

Роботу нової кисневої установки перевірили міський голова Микола Боровець та генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис. 

Під час огляду Василь Борис зазначив, що загалом кошторисна база проекту буде вартувати близько 4 млн грн враховуючи все необхідне технічне забезпечення та виконання робіт. Також Василь Миколайович розповів про те, що заклад КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» звернувся до РДА з проханням дофінансувати цей проект, оскільки лікарня є об’єктом спільної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади та Новоград-Волинського району. 

Наразі госпіталізація всіх пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19 та запаленням легень здійснюється в лікарні КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО». За добу заклад приймає в середньому 17 – 20 пацієнтів, а оскільки процес одужання хворих наразі триває значно довше та перебіг хвороби складніше, то середнє перебування пацієнта в стінах лікарняного закладу складає від трьох тижнів до місяця. Також створено резервне відділення, в яке переводять пацієнтів із інфекційного та реанімаційного відділення на реабілітацію, оскільки ці пацієнти не можуть бути виписані додому, бо перебувають на кисневому забезпеченні. 

Згідно проекту в подальшому заплановано здійснити огородження станції та її накриття.

Нагадаємо, в КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» станом на 05.04.2021р. знаходиться 131 – хворий в т.ч. 1 дитина. З підозрою на коронавірусну інфекцію та запаленням легень – 6 хворих. У важкому стані – 48 хворих, в т.ч. 3 на апараті ШВЛ. На кисневій підтримці – 45 пацієнтів. Загалом на стаціонарному лікуванні перебуває – 131 пацієнт, загальний стан хворих від середнього до вкрай важкого ступеня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #кисневий газифікатор #хворі #лікування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...