• Головна
  • На території Новоград-Волинської громади діє заборона на штучні квіти
21:45, 13 квітня 2021 р.

На території Новоград-Волинської громади діє заборона на штучні квіти

На території Новоград-Волинської громади діє заборона на штучні квіти

Скоро розпочнеться активний етап традиційного приготування до Великодня та поминальних днів. В цей період заведено відвідувати кладовища, щоб прибрати могили та прилеглі території.

Одним із незмінних атрибутів на кладовищах вже протягом багатьох років стали штучні квіти. Масово їх купуючи, на жаль, люди не задумуються про високий рівень шкоди, який вони несуть екології та здоров’ю людей.

Екологи застерігають, що з часом ці штучні квіти починають розкладатися та виділяти в атмосферу токсичну речовину - діоксин, який є сильною отрутою та здатний накопичуватись в організмі людини, постійно отруюючи її.

Пластикові квіти ні в якому разі не можна й спалювати, оскільки у продуктах горіння містяться небезпечні речовини, які є канцерогенами. З метою захисту життя та здоров’я населення і збереження навколишнього середовища від негативного впливу, зумовленого забрудненням довкілля, рішенням тридцятої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання від 28.02.2019 № 657 «Про обмеження комерційного використання одноразових поліетиленових пакетів та продукції синтетичних полімерів у торгових закладах і на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади» було рекомендовано суб’єктам господарської діяльності у сфері торгівлі розташованої на території громади, не здійснювати реалізацію продукції синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки, корзини, тощо), а відповідно жителям Новоград-Волинської міської ТГ, відмовитись від використання, розміщення, покладання на об’єктах благоустрою на території громади (особливо міські кладовища, меморіальні комплекси, пам’ятники) продукції синтетичних полімерів.

Прохання до жителів Новоград-Волинської громади, під час весняного прибирання на кладовищах та прилеглих територіях, не здійснювати спалювання штучних квітів та відмовитись від їх придбання, оскільки це несе високий рівень загрози навколишньому середовищу та здоров’ю жителів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
агонь
14 квітня 2021 р., 09:29
колись же все було нормально,поки хтось не запустив моду на ці штучні полімерні квіти...
людина
14 квітня 2021 р., 13:08
Дуже  правильне  рішення, підтримую на 100%👍
МП
14 квітня 2021 р., 17:26
а ще заборонити тим непотребом торгівлю на кожному тротуарі
Оголошення
live comments feed...