Городницькій громаді допоможуть сформувати спроможну мережу освіти

Городницькій громаді допоможуть сформувати спроможну мережу освіти

Завершено відбір громад Житомирської області для участі у програмі підтримки у формуванні спроможних мереж освіти та медицини, яку надаватиме Програма «U-LEAD з Європою».

У Новоград-Волинському районі лише одна громада Городницька з 5-ти обраних на Житомирщині відібрана для надання експертної допомоги у формуванні спроможної мережі освіти. Фахівці Городницької громади Новоград-Волинського району матимуть змогу пройти навчання, обмінятись досвідом із колегами з громад, що вже сформували мережі, здійснити віртуальні візити в такі громади, отримати консультативну підтримку експерта на етапі планування та формування мережі та провести зустріч з обміну досягненнями (наприкінці року після завершення формування мереж).

Для участі у програмі з усієї країни відібрано 91 громаду, населення яких не перевищує 50 тис. жителів. Навчання відбуватиметься онлайн і триватиме з травня до кінця 2021 року. Усі заходи є безкоштовними для учасників.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

U-LEAD з Європою
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі