• Головна
  • Новоград продовжує здійснювати побудову нового вектору розвитку економіки
10:45, 16 квітня 2021 р.
2

Новоград продовжує здійснювати побудову нового вектору розвитку економіки

Новоград продовжує здійснювати побудову нового вектору розвитку економіки
Новоград - Волинська міська територіальна громада продовжує здійснювати побудову нового вектору розвитку економіки та житлово-комунальної інфраструктури громади для цього налагоджується співпраця із Міжнародними інституціями.
Було проведено зустріч із Айратом Хакімзянов – координатором програми Європейського Інвестиційного Банку «Енергоефективність громадських будівель в Україні».
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Міністерство розвитку громад та територій України (Мінрегіон) уклали угоду про співробітництво у сфері надання консультаційних послуг для підтримки підготовки Проєкту із енергоефективності громадських будівель в Україні.
За попередньою оцінкою програма розпочнеться у 2-ій половинні 2021 року, а перший відбір заявок на участь заплановано на 2022 рік.
Під час зустрічі було обговорено важливість термомодернізації будівель та проведенні комплексу заходів, які спрямовані на підвищення енергетичної ефективності бюджетних будівель. Важливими елементами її здійснення є утеплення зовнішніх огороджуючих конструкцій, встановлення сучасного обладнання з енергоефективності; системи опалення, вентиляції, освітлення, лічильники, тощо. Проєкт спрямований на підвищення енергоефективності освітніх закладів.
В процесі зустрічі міський голова Микола Боровець зауважив, що впровадження процесів термомодернізації є надзвичайно важливим компонентом в якісному господарському функціонуванні громади, але при здійсненні процедур впровадження кредитної програми, яку пропонує Європейський Інвестиційний Банк важливо прогнозувати всі оцінюючі фактори, задля прорахування мінімальних ризиків, а особливо курсової різниці.
Надалі буде здійснено детальне оцінювання можливості впровадження проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні». Лише після цього громадськості та депутатському корпусу буде презентовано комплексну модель, яка буде включати в себе всі переваги та прогнози, які може отримати громада від співпраці з Європейським Інвестиційним Банком та впровадженням проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні».
Нагадаємо, що Новоград-Волинська міська територіальна громада входить до 6 муніципалітетів, які було відібрано для моделювання процесів впровадження Програми енергоефективності громадських будівель у містах України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #економіка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
вася
16 квітня 2021 р., 13:22
Таке враження що шановні  автори  публікацій  забули просту і доступну людську мову. Набір слів, самі не розуміють що пишуть.😢
Benon
16 квітня 2021 р., 22:23
Ніякої якісної енергоефективності не буде допоки кожен не буде відповідати за своє енергоспоживання: індивідуальне опалення, інд. теплолічильники. Інакше буде як у нас - в мене все теплоізольоване, а у сусіда зверху кватирки відкриті. Хоча є теплолічильник на під`їзд.
Оголошення
live comments feed...