• Головна
  • Золото, срібло і бронза: Новоград-волинські таеквондисти гідно виступили на Чемпіонаті України
12:03, 16 травня 2021 р.

З 7 по 9 травня 2021 року в місті Одеса відбулося два офіційні турніри таеквон-до: Чемпіонат України з таеквон-до серед дітей та молодших юнаків, та рейтингові Всеукраїнські змагання серед юнаків, юніорів та дорослих.

Про це сайту Новограда-Волинського повідомила Житомирська обласна Федерація Таеквон-до.

У вказаних турнірах участь брала збірна Житомирської області, яку представляли 7 спортсменів з Новограда-Волинського. Та попри часті перерви в тренуваннях в зв’язку з карантинами, все-таки вдалося показати досить непоганий результат. Кожна область була представлена найкращими спортсменами, що створило дуже потужну конкуренцію на змаганнях.

Команда спортсменів з Новограда-Волинського виборола 4 медалі.

Чемпіоном України став Нечипорук Тимур, виборовши золото в спарингу, категорія до 50 кг. Одразу дві медалі здобула Волощук Софія, ставши срібним призером чемпіонату по боях, та бронзовим призером в тулях. Також срібну медаль в боях завоював Подейко Олег, всі медалісти навчаються в Ліцеї №1 ім. Лесі Українки.

Золото, срібло і бронза: Новоград-волинські таеквондисти гідно виступили на Чемпіонаті України, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію