• Головна
  • День захисту дітей 2021: історія і традиції свята
16:28, 31 травня 2021 р.
Надійне джерело

День захисту дітей 2021: історія і традиції свята

День захисту дітей 2021

День захисту дітей 2021

1 червня заведено відзначати Міжнародний день захисту дітей. Це одине з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято на сесії Міжнародною демократичною федерацією жінок, яка проходила в Парижі в 1949 році. Далі цю ініціативу підтримали в ООН, оголосивши захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Про свято

Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався в 1950 році. Його мета - це нагадування всім дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, а також на освіту, відпочинок і захист від фізичного та психологічного насильства і т.п.

Головний символ свята - прапор зеленого кольору. На ньому зображена наша планета, на якій розташовані дитячі фігурки різних рас і національностей. Вони простягають один одному руки, символізуючи єдність і дружбу, як єдину можливість для розвитку і світу.

Додамо, дітям присвячені й інші свята: Міжнародний день дівчаток (11 жовтня), Всесвітній день дитини (20 листопада), День захисту дітей Африки (16 червня), Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії (4 червня).

Як відзначається в Україні

У День захисту дітей традиційно влаштовують конкурси малюнків на асфальті, спортивні змагання, концерти а також благодійні акції. Особлива увага приділяється дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День захисту дітей 2021
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...