У Новограді відкрили спеціалізовану приймальню для карет швидкої допомоги

У Новограді відкрили спеціалізовану приймальню для карет швидкої допомоги

Сьогодні відкрили перше із семи сучасних  приймальних відділень, які реконструйовані на Житомирщині в рамках програми Президента України Велике будівництво. 

Першою лікарнею, що отримала нове сучасне як за якістю облаштування приміщень, так і за рівнем обладнання, приймальне відділення, стала міськрайонна лікарня у Новоград-Волинському. 

Про це повідомив голова ОДА Віталій Бунечко на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

 Менше ніж за рік до існуючого корпусу лікарні у Новоград-Волинському прибудована спеціалізована приймальня для карет швидкої допомоги, а у самій будівлі проведено роботи з підвищення енергоефективності, оновлено внутрішнє оздоблення і придбано нове медичне обладнання. Тут встановлено сучасні комп’ютерний томограф та рентгенографічна система, монітори пацієнта, обладнання для операційної та інше необхідне оснащення. 

У Новограді відкрили спеціалізовану приймальню для карет швидкої допомоги, фото-1 У Новограді відкрили спеціалізовану приймальню для карет швидкої допомоги, фото-2 У Новограді відкрили спеціалізовану приймальню для карет швидкої допомоги, фото-3 У Новограді відкрили спеціалізовану приймальню для карет швидкої допомоги, фото-4 У Новограді відкрили спеціалізовану приймальню для карет швидкої допомоги, фото-5 У Новограді відкрили спеціалізовану приймальню для карет швидкої допомоги, фото-6

Однією з обов’язкових вимог до об’єктів, що реконструюються за програмою Президента, є забезпечення інклюзії – безперешкодного доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями. 

Ця лікарня – опорна, і крім жителів міста обслуговуватиме близько 14 тисяч пацієнтів. З початком пандемії коронавірусу майже всі ліжка в стаціонарі лікарні перепрофільовували для лікування пацієнтів з COVID-19. У новому відділенні вже передбачено відповідний розподіл хворих. 

У кожній багатопрофільній лікарні європейського зразка повинні бути такі відділення. Важливим є відкриття на його базі реанімаційної палати. В такій палаті хворий може знаходитися від однієї години до двох діб. Пацієнтам проводитимуть діагностику, обстеження, надаватимуть невідкладну медичну допомогу. І лише після того, як хворого стабілізують, його переводитимуть до потрібного відділення

 На оснащення нового приймального відділення було виділено 28 млн грн. Переважно це кошти державного бюджету, але до закупівлі обладнання долучилися також місцева влада, сама лікарня та благодійники. Тому це черговий приклад, як об'єднуючи зусилля можна реалізувати такі важливі для громад соціальні проєкти. 

Отже, це відділення – чергова успішна історія розвитку важливої для громад інфраструктури в рамках ініціатив Президента України Володимира Зеленського. Якісне і сучасне медичне обслуговування жителів області буде завжди для нас найвищим пріоритетом.

Новоград приймальне відділення швидка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі