Сезонна робота в Польщі 2021: Проводиться набір працівників на збір ягід

Сезонна робота в Польщі 2021: Проводиться набір працівників на збір ягід

Найчастіше в літній період, українці шукають сезонну роботу за кордоном. Кожен хоче підробити під час канікул або відпустки. Найпопулярніша країна серед українців, для сезонної роботи це - Польща, саме там можна отримати майже у два рази більше заробітну плату за таку саму сезонну роботу, яку виконують в Україні. Тому польські агро компанії знають про попит на сезонну працю серед громадян України, і запрошують українців підробити на своїх плантаціях та полях.

Також агро компанії, залучають українських партнерів, які офіційно представляють польські фірми в Україні, і допомагають українцям з перетином кордону та організацією поїздки. Збір ягід в Польщі починається з червня місяця і триває до кінця вересня, але на нашу думку, найкращий місяць для поїздки на збір ягід це кінець червня - початок липня, саме в цей проміжок часу починається так званий пік по збору борувки (лохина).

Про корисність і цінність цієї ягоди - всім зрозуміло. Сезонна робота в Польщі, це не тільки підзаробити гроші, але і про можливість відвідати Європу та провести літній час цікаво та з користю.

Відповіді на головні питання:

Що мені потрібно мати, щоб поїхати на сезонну роботу в Польщу? - лише закордонний біометричний паспорт (решту формальностей ми допоможемо вам зробити).

Де це знаходиться в Польщі? - А зовсім близько 60 км від україно - польського кордону Шегині - Медика.

Як нам доїхати? - ми організовуємо груповий доїзд до місця роботи в Польщі. До речі судячи з цвіту ягоди, в цьому році урожай обіцяє бути бомбезним)

За більш розгорнутою та детальнішою інформацією телефонуйте до наших менеджерів:

Інна +38067 100 8 997

Анастасія +38073 374 7 997

Артем +380739970097

Сезонна робота в Польщі 2021: Проводиться набір працівників на збір ягід, фото-1 Сезонна робота в Польщі 2021: Проводиться набір працівників на збір ягід, фото-2 Сезонна робота в Польщі 2021: Проводиться набір працівників на збір ягід, фото-3

, ,

робота в Польщі збір ягід
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі
Показувати новий коментар: внизу / вгорі
Сергій
3 черв. 2021 р., 11:22:47

Якщо це село Обша, плантація над Тавнею, то обходьте десятою дорогою!😂

Андрій
4 черв. 2021 р., 00:21:29

Так це над Тавнеб

яя
3 черв. 2021 р., 11:47:01

Добра робота в рекламі не нуждається.

Рабам
4 черв. 2021 р., 01:38:20

Польские Жопомойки...вам реклама!