Пов'язка Наруто - це не просто аксесуар

Пов'язка Наруто - це не просто аксесуар

Шанувальники японської манги «Наруто» знають, що одним з важливих атрибутів кожного ніндзя є налобна пов'язка, яку ще називають протектором. Вважається знаком гордості і вірності своєму селі. Причому аксесуар надягають постійно, а відмова від носіння розцінюється як прояв неповаги до своїх.

Опис пов'язок, їх особливості

Пов'язка на голову - налобний протектор, виготовлений з тканини з металевою вставкою. На пластині вигравіруваний той чи інший знак, який є символом певного села. Якщо він перекреслений, це означає, що його власник відрікся від своїх.

За сюжетом манги всі ніндзя з великою повагою ставляться до носіння такого атрибуту, адже це символ честі, поваги до батьківщини. У кожного села - унікальний ієрогліф. Протектор так і не служить заміною головного убору. Він є додатковим захистом від злих духів і методом боротьби з ними.

Варіації, особливості носіння

Почати варто саме з того, як правильно потрібно носити аксесуар. Тут варіантів досить багато:

на голові: зі знаком спереду або ззаду;

на капюшоні;

як пов'язка на очі;

на шиї; на плечі;

як значок на грудях;

на поясі або навколо талії;

під плащем на стегні;

на поясі, як брелок.

Що стосується кольорів, то вони теж можуть бути різні. Найпоширеніші варіанти - синій і чорний. Є й інші колірні варіації - червоні, білі, фіолетові, коричневі, темно-зелені, блакитні, помаранчеві, світло-зелені. 

Чому діти так люблять пов'язки

Перевтілення в улюбленого персонажа - це прагнення багатьох дітей, а за допомогою такого простого аксесуару, як налобна пов'язка, можна дійсно вжитися в образ. Протектор - це культовий атрибут, за яким (нарівні з кільцем) ідентифікують ніндзя.

Найчастіше діти хочуть пов'язки саме такі, як у Наруто, що не дивно, адже це головний персонаж. Але і інші герої не залишаються непоміченими. Наприклад, елементи образу Ітачі Учіха теж дуже популярні. Він, хоч і протистоїть команді Наруто, все ж має багато хороших рис.

Зрозуміти символіку вкрай складно, якщо не знаєте ієрогліфів. Але по ходу манги вони розшифровуються. Особливо слід звернути увагу на відмінність знаків кланів, адже в аніме постійно йде боротьба «свій-чужий». Клани - Хьюга (лисиць, що згорнувся клубочком), Учіха (віяло), Сенджу (симетричний візерунок), Какурезато (символічне зображення крапель дощу, судин, каменів).

Популярні протектори з символікою:

Конохи Шиноби; Сунагакуре; Амекакуре; Такагікуре; Кусагакуре.

Найчастіше пов'язки досить прості: на тканинній основі - щиток з відповідним символом. Подібним атрибутом дуже легко користуватися - просто надягніть на голову. Старші діти можуть зробити це самостійно.

Щоб повною мірою перевтілитися у свого улюбленого героя, слід також придбати плащ (халат), зброю та інші корисні атрибути. Повірте: дитина буде в захваті.

Пов'язка Наруто Конохи Шинобі Сунагакуре Амекакуре Такагікуре Кусагакуре
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі