На Новоград-Волинщині товариство завдало довкіллю збитків майже на 350 тис. грн

На Новоград-Волинщині товариство завдало довкіллю збитків майже на 350 тис. грн

У Новоград-Волинському районі приватне товариство завдало довкіллю збитків майже на 350 тис. грн - прокуратура заявила позов про відшкодування

Новоград-Волинською окружною прокуратурою заявлено позов про стягнення на користь держави з приватного товариства збитків на суму майже 350 тис. грн, заподіяних унаслідок порушення законодавства про охорону атмосферного повітря

Ухвалою Господарського суду Житомирської області у справі відкрито провадження.

Установлено, що приватне товариство, яке займається вирощуванням зернових та технічних культур на орендованих землях поблизу с. Орепи Новоград-Волинського району, користується котельнею з твердопаливним котлом, зерносушаркою, автозаправним пунктом (бензин та дизельне пальне), 11 складами зерна тощо.

Однак цими стаціонарними джерелами викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря здійснювалися без відповідного дозволу, у порушення вимог Закону України «Про охорону атмосферного повітря» та іншого природоохоронного законодавства.

За підрахунками Держекоінспекції Поліського округу, унаслідок протиправної діяльності протягом листопада 2019 - березня 2020 років, а саме, наднормативними викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, довкіллю завдано шкоди на суму майже 350 тис. грн.

Оскільки добровільно відшкодувати завдані збитки товариство відмовилося, окружною прокуратурою вжито заходів представницького характеру щодо примусового стягнення з господарника зазначеної суми.

Новоград прокуратура збитки довкілля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі