У Новограді-Волинському відкрили мурал «Україна - це ми»

У Новограді-Волинському відкрили мурал «Україна  - це ми»

11 червня 2021року на території Ліцею №4 відбулося відкриття муралу «Україна  - це ми», що присвячений 30-річчю від Дня Незалежності України та 150-річчю від Дня народження нашої славетної землячки Лесі Українки.

  На відкриття зібралися найактивніші учасники створення муралу, адміністрація та вчителі Ліцею №4, а також головний спеціаліст управління освіти і науки міської ради Тетяна Балаушко, яка подякувала всім за реалізацію проекту та вручила подяки управління освіти і науки.

Автор ідеї заступник директора з виховної роботи - Кубашевчич Ольга Антонівна, мистецький керівник проекту – вчитель мистецтва Василенко Тетяна Володимирівна.  До створення такого масштабного арт-простору на території Ліцею долучилася майже вся ліцейна родина: ліцеїсти 2-10 класів разом з класними керівниками протягом року реалізовували свої бізнес –ідеї та проєкти, кошти від яких і пішли на матеріали для муралу. Фінансову підтримку проєкту надав депутат міської ради Табалюк Віталій Станіславович. Адміністрація ліцею висловлює подяку Віталію Станіславовичу за багатогранний внесок у справу патріотичного та естетичного виховання учнівської молоді та за фінансову підтримку у реалізації проєкту по створенню муралу  на території Ліцею №4 м. Новограда-Волинського «Україна  - це ми».

У Новограді-Волинському відкрили мурал «Україна  - це ми», фото-1 У Новограді-Волинському відкрили мурал «Україна  - це ми», фото-2 У Новограді-Волинському відкрили мурал «Україна  - це ми», фото-3 У Новограді-Волинському відкрили мурал «Україна  - це ми», фото-4
У Новограді-Волинському відкрили мурал «Україна  - це ми», фото-5

Учні 10-х класів створили ескізи та під керівництвом вчителя мистецтва Василенко Т.В. та втілили їх у життя. Тепер яскравий та цікавий арт-простір є прикрасою території Ліцею. Концепція муралу розкриває назву проєкту: «Україна -це ми». Композиція розповідає про те, що держава починається в кожному з нас: саме тому в композиції є малюнки, присвячені заняттям, хобі, мріям ліцеїстів. Кожен може знайти той малюнок, який найбільше характеризує саме його.  На муралі переплелися  і  символи нашого міста, і образи творів Лесі Українки, і природа нашої землі. Довжина муралу складає 82 метри.        

Головний меседж, який несе мурал: «Україна - це кожен з нас, Україна- це наші родини, наш ліцей, наше місто, Україна-це ми!».

Ліцей №4 м.Новограда-Волинського

Новоград мурал ліцей школярі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі