У Новограді відбувся онлайн-фестиваль обдарованості «Сузір’я талантів»

У Новограді відбувся онлайн-фестиваль обдарованості «Сузір’я талантів»

Міський онлайн-фестиваль обдарованості «Сузір’я талантів» патріотичного спрямування

 У червні 2021 року відбувся щорічний фестиваль обдарованості «Сузір’я талантів». Другий рік поспіль в умовах карантину за ініціативи управління освіти і науки було проведено онлайн-фестиваль обдарованості «Сузір’я талантів» патріотичного напряму в номінаціях «Живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво», «Поезія, проза», «Дитяче кіно та телебачення», «Музичне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Фізкультура й спорт».  

У фестивалі взяли участь заклади загальної середньої освіти та заклади позашкільної освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади. Учасниками всіх номінацій стали учні ЗОШ №10 (директор Федорчук В.Г.) та Ліцею №11 (Табакова А.О.). Учні та вихованці підготували мультимедійні відеопрезентації, відеоролики в яких співали, танцювали, читали вірші, демонстрували власні розробки тощо.  

Допомагали учасникам фестивалю в підготовці матеріалів   їх педагоги, однокласники, друзі та батьки. Усі роботи розміщенні на сайтах закладів, інтернет сторінках закладів та офіційній сторінці управління освіти і науки  в мережі  Fecebook.

 У номінації  «Живопис, графіка, декоративно – ужиткове мистецтво» взяли участь: Тимощук  Владислав, учень 10-А класу Ліцею №1; Пашківська Ольга, учениця  9-Б класу ЗОШ №2; Коваль Андрій, учень 7-Б класу ЗОШ №2; Лопатюк  Вікторія, учениця 6-А класу Ліцею №4; Саган Матвій, учень 4-А класу ЗОШ №5; Антонова Дар’я, учениця 9 класу ЗОШ №6;  Кусик Анастасія, учениця 6-А класу ЗОШ №7; Козій Дмитро, учень 9-Б класу ЗОШ №8; Лісота Олег, учень 8-А класу ЗОШ №9; Якубовський Едуард, учень 8-А класу ЗОШ №10; Юрченко Валерія, учениця 7-Б класу ЗОШ №10; Високолян Віталій, учень 9-А класу Ліцею №11; Айвазьянц Валерія, вихованка ПДМ; Ільчук  Вікторія, вихованка  ЦНТТУМ.

У  номінації  «Дитяче кіно та телебачення»: Нечипорук Катерина, учениця     8-А класу Ліцею №1; Нємец Даниіл, Пасічник Богдан, Довгалюк Наталія, учні ЗОШ №2 (керівники Кравчук Т.М., Мудревська О.В., Бондаренко Д.О.); Трофімов Артем, учень 11 класу ЗОШ №3; Процун Олег, учень 9-Г класу Ліцею №4; Золотун Карина, учениця 5-А класу ЗОШ №10; Ярмолюк Вікторія, учениця 10-Б класу Ліцею №11.

У номінації  «Музичне мистецтво»: вокальний ансамбль «Барви» Ліцею №1 (керівник Шевля А.П.); Нємєц Даниіл, Олійник Софія, Комендант Юлія, Черниш Михайло, учасники шкільного ансамблю «Варіація» ЗОШ №2 (керівник Фіщук В.М.); ансамбль «Колежаночки» ЗОШ №3 (керівник Трофімова І.М.); Соболєва Яна, учениця 8-А класу ЗОШ №7; Лушнікова Ольга, учениця 9-Б класу ЗОШ №8; Васильчук Наталія, учениця 11-А класу ЗОШ №9; Курин  Владислава, учениця 4-Б класу ЗОШ №10; ансамбль «Індиго» Ліцею №11 (керівник Левицька О.П.); Марчук Альона, учениця 11 класу  Великомолодьківської ЗОШ;  Айвазьянц  Валерія, вихованка ПДМ.

У номінації  «Поезія, проза»: Лясевич Дарина, учениця 6-В класу ЗОШ №2; Гонгальська Ілона, учениця 10-А класу Ліцею №4; Костюкевич Вікторія, учениця 6-Б класу ЗОШ №5; Гальчук Валерія, учениця 6 класу ЗОШ №8; Осіпова Валерія, учениця 7-Б класу ЗОШ №10; Шльонський Максим, учень 11 класу Ліцею №11;  Айвазьянц  Валерія, вихованка ПДМ.

У  номінації  «Хореографічне мистецтво»: хореографічний ансамбль «Звягельчанка» Ліцею №1 (керівник Щурук Т.Ю.); хореографічний колектив «TopDance» Ліцею №4 (керівник Рудакова Д.О.); ансамбль естрадного танцю «Шакті» ЗОШ №5 (керівник Захарова О.А.); ансамбль «Фантазія» ЗОШ №6 (керівник Журавель О.І.); ансамбль «Глорія» ЗОШ №7 (керівник Здунюк О.В.); середня вікова група хореографічного ансамблю «Лілея» ЗОШ №9 (керівник Федорчук Л.П.); хореографічна студія «РиТМDANCE» ЗОШ №10 (керівник Золотун Л.М.); ансамбль «Пролісок» Ліцею №11 (керівник Світельська-Дірко С.В.); ансамбль «Angel dance» вихованці ПДМ (керівник Волинець Т.В.).

У  номінації  «Фізкультура і спорт»: Майданович Вікторія, учениця 10-А класу Ліцею №1; Музичук Максим, учень 9-А класу ЗОШ №2; Біцький Ілля, учень 7-В класу Ліцею №4; Троїцький Микола, учень 7-Б класу ЗОШ №7; команда  ЗОШ №10 «Юні спортсмени» (керівник Ярошовець А.І.); Довгалюк Андрій, учень 7-А класу Ліцею №11.

 Управління освіти і науки висловлює подяку всім учасникам онлайн-фестивалю обдарованості «Сузір’я талантів» патріотичного напряму,  педагогам та батькам, які допомагали в підготовці онлайн-виступів. 

За результатами участі у фестивалі всі номінанти  нагороджені дипломами управління освіти і науки міської ради та солодкими подарунками, які надала служба у справах дітей міської ради (начальник Лойко Н.О.), а кращі відеоролики  будуть  пропонуватися до показу на місцевому телебаченні.

Управління освіти і науки міської ради

Новоград онлайн-фестиваль учні номінанти нагороди
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі