Новоград отримав від Програми ООН водолазне обладнання

Новоград отримав від Програми ООН водолазне обладнання

Міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко та заступник міського голови Ірина Гудзь прибули з приємною місією до Новоград-Волинської міської комунальної рятувальної станції, щоб вручити отримане від Програми ООН із відновлення та розбудови миру водолазне обладнання. 

З даним проектом ПРООН наша громада розпочала свою співпрацю у минулому році зі спільної реалізації ідеї «Багатофункціональна творча майстерня «Релакс-субота» для ветеранів та членів їх сімей» на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Також ПРООН спільно з НУО «Сучасний формат» надали відповідну допомогу робочій групі з питань підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки населення по розробці Плану громадської безпеки Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік.

Міська рада спільно з робочою групою підготувала проект щодо реалізації одного із заходів Плану громадської безпеки, а саме: «Реінтеграція учасників АТО у суспільне життя громади шляхом залучення їх до участі у заходах щодо контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, благоустрою та інформаційних кампаніях по підвищенню екосвідомості та безпекових знань населення у місцях масового відпочинку на р.Случ». Програма ООН із відновлення та розбудови миру надала підтримку у реалізації даного заходу провела закупівлю (за фінансової підтримки Королівства Нідерландів) високоякісного екіпірування для проведення водолазних робіт - костюм водолаза у комплекті та камеру для підводної зйомки. 

Особливо приємним є те, що використовувати його у повсякденній роботі буде водолаз Анатолій Дощинський, який є учасником АТО.

Міська рада висловлює щирі слова вдячності за підтримку та надану допомогу координаторам нашої громади від ПРООН – Тетяні Ляльці та НУО «Сучасний формат» - Жанні Соловйовій!

Новоград водолазне обладнання рятувальна станція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі