• Головна
  • Новоград отримав від Програми ООН водолазне обладнання
13:23, 16 червня 2021 р.

Новоград отримав від Програми ООН водолазне обладнання

Новоград отримав від Програми ООН водолазне обладнання

Міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко та заступник міського голови Ірина Гудзь прибули з приємною місією до Новоград-Волинської міської комунальної рятувальної станції, щоб вручити отримане від Програми ООН із відновлення та розбудови миру водолазне обладнання. 

З даним проектом ПРООН наша громада розпочала свою співпрацю у минулому році зі спільної реалізації ідеї «Багатофункціональна творча майстерня «Релакс-субота» для ветеранів та членів їх сімей» на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Також ПРООН спільно з НУО «Сучасний формат» надали відповідну допомогу робочій групі з питань підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки населення по розробці Плану громадської безпеки Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік.

Міська рада спільно з робочою групою підготувала проект щодо реалізації одного із заходів Плану громадської безпеки, а саме: «Реінтеграція учасників АТО у суспільне життя громади шляхом залучення їх до участі у заходах щодо контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, благоустрою та інформаційних кампаніях по підвищенню екосвідомості та безпекових знань населення у місцях масового відпочинку на р.Случ». Програма ООН із відновлення та розбудови миру надала підтримку у реалізації даного заходу провела закупівлю (за фінансової підтримки Королівства Нідерландів) високоякісного екіпірування для проведення водолазних робіт - костюм водолаза у комплекті та камеру для підводної зйомки. 

Особливо приємним є те, що використовувати його у повсякденній роботі буде водолаз Анатолій Дощинський, який є учасником АТО.

Міська рада висловлює щирі слова вдячності за підтримку та надану допомогу координаторам нашої громади від ПРООН – Тетяні Ляльці та НУО «Сучасний формат» - Жанні Соловйовій!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #водолазне обладнання #рятувальна станція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...