• Головна
  • Встигніть подати документи для участі у конкурсі на здобуття премії імені Лесі Українки
11:45, 24 червня 2021 р.

Встигніть подати документи для участі у конкурсі на здобуття премії імені Лесі Українки

Встигніть подати документи для участі у конкурсі на здобуття премії імені Лесі Українки

Обласна літературно-мистецька премія імені Лесі Українки присуджується щорічно напередодні Міжнародного літературно-мистецького свята «Лесині джерела». Про це інформує Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Премія присуджується у 4-х номінаціях:

література;

образотворче мистецтво;

музична культура та виконавська майстерність;

дослідження і пропаганда творчої спадщини Лесі Українки.

Право висунення претендентів на здобуття Премії належить осередкам творчих спілок, громадським об’єднанням, установам, організаціям, науковим, освітнім, культурним закладам області.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

клопотання про присудження Премії;

матеріали, що засвідчують творчий доробок претендента у вигляді друкованої продукції, фото, аудіо- або відеозаписів (компакт-дисків);

ксерокопії рецензій у мистецтвознавчій літературі та публікацій у засобах масової інформації, інші критичні матеріали на твір;

творча характеристика претендента;

копії дипломів, грамот, інших нагород;

копія паспорта громадянина України;

копія реєстраційного номера облікової картки платника податків претендента (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті) за наявності, або, в разі, коли претендентом є колектив, копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків його керівника (за наявності).

Документи для участі у конкурсі подаються до Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації (вул. Мала Бердичівська, 25, 5-й поверх, кім.61) до 30 червня 2021 року.

Довідки за телефоном: (0412) 47-44-41.

Довідково. Обласна літературно-мистецька премія імені Лесі Українки була заснована управлінням культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації з метою увічнення пам’яті та популяризації творчої спадщини славетної української поетеси, громадської діячки Лесі Українки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Премія #Леся Українка #«Лесині джерела»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...