• Головна
  • Подвійне свято Новограді: Перший випуск та річниця створення ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою
09:58, 26 червня 2021 р.

Подвійне свято Новограді: Перший випуск та річниця створення ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Сьогодні особливий день. Рівно рік тому був заснований наш навчальний заклад. Символічно, що ці дві визначні події ми відзначаємо саме сьогодні. Адже за цей короткий період ми пройшли нелегкий шлях змін. Ми втілювали у життя нові методи навчання та виховання. Сьогодні, 25 червня, відбувся перший урочистий випуск ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Почесні гості вітали випускників із закінченням навчання, а також з річницею від дня заснування. Найкращі працівники та випускники закладу були нагороджені подяками. Водночас танцювальний гурт «Angel dance» подарували усім присутнім прекрасний танець.

Нарешті ліцеїсти отримали атестати про загальну середню освіту та нагрудні знаки. Попереду — самостійне життя, яке більшість з них присвятять служінню рідній державі," - зазначається на сайті закладу.

Під час проходження урочистим маршем випускники продемонстрували справжню військову виправку та стройовий крок. Випускники емоційно попрощалися з навчальним закладом, станцювавши останній вальс.

Який би варіант випускники не обрали далі, досвід отриманий в навчальному закладі, залишиться з ними на все життя. Адже тут їх навчили не боятися труднощів та вміти їх долати.Адже героїзм та досягнення, які вони демонструють під час навчання, є справді важливими для нашої держави.Нагадаємо, що  25 червня 2020 року, на підставі рішення тридцять першої сесії VІІ скликання  Житомирської обласної ради № 1947, комунальний навчальний заклад «Новоград – Волинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Житомирської обласної ради перейменований на Новоград – Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради, і є закладом спеціалізованої освіти військового профілю для дітей з 13 років.

Довідково:

Головними завданнями ліцею є:

       - надання вихованцям ліцею освіти понад обсяг, визначений державним стандартом для профільної  середньої освіти;

- забезпечення набуття ліцеїстами необхідних знань і навичок з військової та фізичної підготовки;

       - виховання всебічно-розвиненої, соціально-активної особистості з почуттям відповідальності, високими   моральними   якостями, дисциплінованістю,  формування любові до військової служби та професії офіцера на основі військово- професійної орієнтації;

-налагодження співпраці з закладами вищої освіти;

         - підготовка  ліцеїстів  до   вступу    у  вищі  військові    навчальні     заклади  Міністерства  оборони  України  та  військові  навчальні  підрозділи  вищих  закладів освіти Міністерства освіти і  науки України,  Служби  безпеки України,  Державної прикордонної служби України та інших силових структур;

       -   підготовка фізично здорових,  вольових   осіб,   спроможних  переносити  труднощі військової служби;

- формування  у  ліцеїстів  лідерських  навичок  та  активної  громадянської позиції.

За дуже короткий термін  після перейменування закладу у 2020 році було проведено роботу щодо набору вихованців, ремонту приміщень та удосконалення навчально-матеріальної бази, на що було виділено з обласного бюджету понад одного мільйона гривень. Також, задіяно для цього біля ста тисяч коштів благодійної допомоги. Навчальні кабінети та спальні приміщення ліцею дообладнані у відповідності до сучасних вимог та технологій. Крім того, облаштовано електронний та стрілецький тири й тенісний та тренажерний зали.

   1 вересня 2020 року ліцей прийняв своїх перших учнів, з яких 30%  – мешканці міста Новоград-Волинський, решта – з інших населених пунктів Житомирської області. 27 із 104 вихованців – це дівчата. Із ліцеїстів сформовано чотири навчальні взводи по три відділення, з них три 10-х класи і один 11 клас. Вихованці забезпечуються безкоштовним проживанням у гуртожитку та харчуванням.

  22 вересня 2020 року вихованці урочисто склали клятву ліцеїста. На свято було запрошено заступника Міністра освіти і науки України Ігоря Гарбарука, голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка, голову Житомирської обласної ради Володимира Ширму, заступника голови Житомирської ОДА Віру Рогову, керівництво управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, керівників органів місцевого самоврядування та військових частин гарнізону, представників громадських організацій та спілок. Цього ж дня було підписано меморандум про співпрацю з Житомирською ОДА, 30-ю окремою механізованою бригадою, Житомирським військовим інститутом                 ім. С.П. Корольова та Новоград-Волинським ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради.

  Продовжуються роботи по покращенню освітнього процесу та побуту вихованців. Нещодавно розпочав роботу інтерактивний центр, переобладнано кабінети фізики, математики та біології в сучасному стилі та з новітніми комп’ютерними технологіями.

    У 2021 році планується провести ремонт решти спальних приміщень, коридорів 3-го і 4-го поверхів та замінити старі вікна на металопластикові. Також заплановано створити належні умови для збільшення набору ліцеїстів до максимальної проектної можливості 195 чоловік.     

Інформація про Новоград – Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради:

Поштова адреса: 11700, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 72

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...