• Головна
  • Для Новоград-Волинської лікарні придбано сучасний електрокоагулятор
10:02, 8 липня 2021 р.

Для Новоград-Волинської лікарні придбано сучасний електрокоагулятор

Для Новоград-Волинської лікарні придбано сучасний електрокоагулятор

7 липня КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» придбано сучасний електрокоагулятор високочастотний зварювальний ЕК-300М.

  За сприянням Голови Радикальної партії Житомирської обласної ради Сергія Михайловича Крамаренка та депутата Житомирської обласної ради Ірини Іванівни Щербакової, закуплено новий апарат ЕК-300М вітчизняного виробництва «Свармед» для пологового відділення в сумі 139 600 грн за кошти  обласного бюджету. Від компанії «Свармед» безкоштовно передано металевий столик для цього обладнання.

  ЕК-300М – сучасний біозварювальний апарат, який застосовують при хірургічному втручанні на живих тканинах. В комплект даного апарату входить ножиці та затискач  для розсікання, регулювання й зварювання.

  Представник ТОВ "Свармед" Юрій Олександрович провів навчання медичному персоналу щодо експлуатації апарату та його обслуговування. Використання апарату ЕК-300М «Свармед» дозволяє поєднувати переваги технології біозварювання та малоінвазивних втручань, зокрема ендоскопічних та лапароскопічних. Дана технологія зменшує загальну стресову відповідь організму на хірургічне пошкодження тканин, сприяє зниженню відсотку післяопераційного хронічного больового синдрому, скороченню терміну відновлення.

  Адміністрація та медичні працівники КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» щиро вдячні депутатам Житомирської обласної ради за придбання необхідного медичного обладнання та ТОВ «Сватмед» за надану послугу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #лікарня #апарат #електрокоагулятор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...