Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО)

Парк культури та відпочинку
Парк культури та відпочинку

У період з 23 по 25 липня 2021 року у місті Новограді-Волинському відбудеться Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела», що присвячене 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Маємо надію, що до святкування свята крім жителів нашого міста долучаться і гості, які в такий спосіб вшанують пам'ять нашої видатної землячки.

Програма свята цього року досить насичена та цікава. Деякі локації, де проводитимуться заходи дійсно варті уваги, але "родзинкою" свята, вірніше однією з головних локацій за яку має бути соромно уповноваженим особам міста - це парк культури та відпочинку по вулиці Шевченка. Враховуючи те, що під час предвиборних перегонів "розпиналися" за нього майже усі.

Розуміємо, що деякі гості, яких "водитиме свита", до парку не потраплять, але більшість людей, які захочуть приїхати на свято в наше місто обов'язково відвідають центральний парк. І що вони побачать? Повірте, краще навіть в місті Прип'ять в Чорнобильській зоні. Перевіряли. :) (ТУТ)

Мова навіть не про гостей, а про нас новоград-волинців, про безпеку наших дітей і ставлення органів влади до нас. Врахування наших першочергових потреб - права на відпочинок, яке ми у більшості реалізуємо в сусідніх обласних центрах, поповнюючи їх міські бюджети.

Чи готовий парк культури та відпочинку зустріти "Лесині джерела", що  присвячені 150-річчю від дня народження Лесі Українки? Відповідь чекаємо від вас новоград-волинці в коментарях.

Ми знаємо, що що для нас не зроби, ми все зламаємо :(, але "Шевченка, 16" почитайте про теорію розбитих вікон, яку сформулювали Джеймс Квінн Вілсон і Джордж Келлінґ.

Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-1 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-2 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-3

Ми знаємо, що наші діти дуже часто з'їжджали з гірок і витерли сідничками метал. Перепрошуємо, але нічого вічного не має.

Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-4 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-5 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-6 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-7 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-8

Ми знаємо, що у тренді військово-патріотична підготовка, але дитина 5-ти років може просто хоче з'їхати з гірки, а не проходити курс молодого бійця десантно-штурмових військ стрибаючи з висоти.

Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-9 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-10 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-11

Ми віримо, що наші діти стануть сильнішими підтягуючись лише на одному кільці.

Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-12

Ми знаємо, що наша країна космічна держава, але ж не на стільки?

Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-13 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-14

Фонтан, стежки, сміття, ворони... 

Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-15 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-16 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-17 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-18 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-19 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-20 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-21 Краще навіть у Чорнобилі: Парк культури та відпочинку в Новограді-Волинському (ФОТО), фото-22
Парк культури та відпочинку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі