![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:55, 21 липня 2021 р.
Леся Українка представлятиме Новоград-Волинський на новій туристичній карті
![Леся Українка представлятиме Новоград-Волинський на новій туристичн... Леся Українка представлятиме Новоград-Волинський на новій туристичній карті](/dist-assets/images/cap.jpg)
У межах проєкту «Житомирщина в особистостях» для міста Новограда-Волинського розроблено туристичну карту.
Туристичну карту для міста Новограда-Волинського та інших п'яти міст Житомирської області розроблено під час карантину в рамках проєкту «Житомирщина в особистостях».
На лицьовому боці зображена відома особистість, пов’язана з містом, для Новограда-Волинського - Леся Українка, а на звороті – мапа та QR-код, який веде на аудіогід.
Листівки з мапами наразі доступні у форматі А5, а ще їх планують надрукувати у форматах А3, А4, А6. У майбутньому мапи друкуватимуть і англійською мовою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
51
live comments feed...