• Головна
  • В Україні хочуть заборонити продаж алкоголю і тютюну у звичайних магазинах.
08:36, 22 липня 2021 р.

В Україні хочуть заборонити продаж алкоголю і тютюну у звичайних магазинах.

В Україні хочуть заборонити продаж алкоголю і тютюну у звичайних магазинах.

Алкоголь - це головна причина смертності та інвалідності для людей у віці 15-49 років.

Група народних депутатів стали співавторами законопроекту під номером 5805, який забороняє продаж будь-яких видів тютюну та алкоголю у звичайних магазинах.

"Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального" щодо реалізації алкогольної та тютюнової продукції у спеціалізованих магазинах"  зареєстровано у ВРУ 19 липня.

Депутати спираються у своїй вимозі на результати масштабного дослідження впливу алкоголю на здоров’я людини від науковців міжнародної колаборації Global Burden of Diseases (https://goo.gl/LQcP8D). Висновок досліджень - безпечної дози алкоголю не існує. Незалежно від кількості, вживання алкоголю негативно впливає на організм.

Вчені проаналізували дані з 1990 до 2016 року, зі 195 країн та територій, для людей віком від 15 до 95 років. Загалом дослідження охопило 28 мільйонів людей. Алкоголь - це головна причина смертності та інвалідності для людей у віці 15-49 років та сьома причина для всіх вікових груп у світі

Саме тому депутати пропонують продавати пиво (крім безалкогольного), алкогольні, слабоалкогольні напої , вино столове, тютюнові вироби, електронні сигарети,  лише у спеціалізованих магазинах, де інші товари, крім перелічених, не продаються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Алкоголь #тютюн #продаж
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
П
22 липня 2021 р., 10:34
А потім будете писати посити і ловити тих хто з під прилавка продає ! Ви такі тупарилі що просто жах .
alim
22 липня 2021 р., 10:49
1Кор.10:31 Итак, едите ли, пьете  ли, или иное что делаете, все  делайте в славу Божию. *** Всюду пьют и курят сигареты, Матерщина, пьянство и разврат. Мальчики, как девочки одеты, Лесбиянки  вышли на парад! Крик души к Создателю: «Доколе?!» Ныне люди к истине глухи. О, земля, заплёванное поле, Как тебя унизили грехи!
Ник
22 липня 2021 р., 16:08
І так закриються половина магазинів в Новограді
Ник
22 липня 2021 р., 16:09
І так закриються половина магазинів в Новограді
Ваня
22 липня 2021 р., 16:58
Я не курю и не пью и мне вообще по барабану на то ... ))))))))))))))))))))
Останні новини
Оголошення
live comments feed...