• Головна
  • Новоград-волинці встановили всеукраїнський рекорд наймасовішого одночасного читання уривку з твору Лесі Українки "Лісова пісня" (ВІДЕО)
21:17, 24 липня 2021 р.

Новоград-волинці встановили всеукраїнський рекорд наймасовішого одночасного читання уривку з твору Лесі Українки "Лісова пісня" (ВІДЕО)

Встановлення рекорду

Встановлення рекорду

Сьогодні, 24 липня 2021 року, на другий день святкування Міжнародного свята літератури і мистецтв "Лесині джерела" відбулося встановлення всеукраїнського рекорду - наймасовіше одночасне читання уривку з твору Лесі Українки "Лісова пісня".

Тисячі новоград-волинців зібралися на площі Лесі Українки в місті Новограді-Волинському. Поміж концертною програмою відбулося встановлення всеукраїнського рекорду - наймасовіше одночасне читання уривку з твору Лесі Українки "Лісова пісня". Усі присутні приєдналися до дійства, на двох моніторах поміж сценою транслювався текст останнього монологу Мавки з уривка з твору Лесі Українки "Лісова пісня". Хто читав з монітора, а хто приніс з собою текст у видрукованому варіанті. Серед людей були й та, хто напам'ять читав монолог. Після зачитування уривку представник книги рекордів України на сцені оголосив, що рекорд встановлено, про що вручив сертифікат міському голові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рекорд #лісова пісня #уривок #читання #Новогард-Волинський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Лікар
25 липня 2021 р., 10:54
Після вашого дурного в безглуздого читання і тисячного збіговиська чекайте на штам короно вірусу . В країні офіційно оголошено карантин а ви придурки лазите один біля одного без масок без дистанції порушуючи карантин і не хвилюєтесь за своє здоров’я. Воно так треба було це збіговисько як зайцю стоп сигнал. Уся вина лежить на вас придурки ви губите людей цими масовими заходами. Чекайте на штам вірусу внаслідок вашої безглуздої безвідповідальної халатності.
-----))
25 липня 2021 р., 11:13
Зомби.  Это не лечится.
Вітя
25 липня 2021 р., 12:40
Хай гуляють.На осінь отару знову заженуть в короновірусний загін
Домокл
26 липня 2021 р., 14:48
ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ ДЕЛЬТА! И Д И О Т Ь I  !!!!!!!!!!!!!!!!!! Толпа ДєБіЛіВ
А
26 липня 2021 р., 21:21
Мой комментарий удален (видимо, правда прозвучала!),но я могу ещё раз написать свое(и большинства жителей города)мнение по поводу этого бессмысленного сборища... Действительно,это была просто попойка и битьё бутылок об недоделанную дорогу и абсолютно не ремонтированные тротуары по ул.Шевченка.Зря потраченные деньги в такое тяжёлое время пандемии! Лучше было пустить эти средства на ремонт дорог или замену труб водоканала!!!!
Оголошення
live comments feed...