• Головна
  • Хто переміг на Чемпіонаті м. Новограда-Волинського з багатоповторного жиму: Офіційні результати
21:41, 26 липня 2021 р.

Хто переміг на Чемпіонаті м. Новограда-Волинського з багатоповторного жиму: Офіційні результати

Чемпіонат з багатоповторного жиму

Чемпіонат з багатоповторного жиму

25 липня в рамках проведення «Козацьких забав» вперше у нашому місці проводився офіційний чемпіонат з багатоповторного жиму, а саме Чемпіонат міста Новограда-Волинського з багатоповторного жиму у якому взяло участь 23 учасники з таких міст, як: Житомир, Новоград-Волинськийсмт Довбиш, а також міста Вінниця.

ФОТО ЗМАГАНЬ (ТУТ)

Організаторами стали: Федерація багато повторного жиму України, Житомирський обласний осередок Федерації стронгмену України, Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки та управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.


Головний суддя змагань, керівник Житомирського обласного осередка Федерації стронгмену України, директор ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО КЛУБУ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ Омельчук Вадим Анатолійович.


Спікер змагань та офіційний представник Федерації багатоповторного жиму України у Житомирській області, МСМК з жиму лежачи Косянчук Богдан Петрович.


Багатоповторний жим (рос. многоповторный жим, англ. multi rep bench press) – силовий вид спорту, в якому головним завдання є підняття (вижимання) штанги лежачи на горизонтальній лаві від грудей на максимальну кількість повторень.


Правила змагань з багатоповторного жиму:
Всі учасники виконують по одному заліковому підході жим з обраною вагою штанги на максимально можливу кількість повторень протягом відведеного часу. Спортсмен, який у своїй номінації (категорії) отримає найбільший індекс атлетизму (піднятий тоннаж (вага штанги множиться на кількість виконаних повторень) ділиться на власну вагу спортсмена) стає переможцем.


Номінації для чоловіків:
Штанга 55 кг – для юнаків та чоловіків;
Штанга 75 кг – для чоловіків;
Штанга 100 кг – для чоловіків;
Номінації для жінок:
Штанга 25 кг-жінокжінок.

Результати змагань з багатововторного жиму:
Серед жінок (вага штанги – 25 кг):
3 місце – Олена Романчук;
2 місце – Вікторія Майданович;
1 місце – Ольга Жук.

Серед юнаків (вага штанги – 55 кг):
3 місце – Дмитро Бахур;
2 місце – Артем Легензов;
1 місце – Артур Нестерчук.

Серед чоловіків (вага штанги – 55 кг):
1 місце – Олексій Філончук;
2 місце – Леонід Суходольський;
3 місце – Максим Боровський.

Серед чоловіків (вага штанги – 75 кг):
місце –Вадим Кобзар;
місце –Олександр Коржовський;
3 місце – ВячеславЛукашишин.

Серед чоловіків (вага штанги – 100 кг):
1 місце – Рустам Гачковський;
2 місце – Роман Радчук;
3 місце - Дмитро Коростельов.

Після багатоповторного жиму були проведені Козацькі забави, які містили дві вправи зі стронгмену, а саме підняття колоди над головою та перекидання покришки.

Хто переміг на Чемпіонаті м. Новограда-Волинського з багатоповторного жиму: Офіційні результати, фото-1


Стронгмен (від англійського strong — сильний, рішучий і man — людина, чоловік) — силовий вид спорту, який приваблює глядачів своїм видовищем. Спортсмени виконують вправи з масивними снарядами, такими як колеса вантажівок, газові балони, автомобілі і так далі. Вправи можуть бути націлені на найбільшу кількість повторень, на підняття найбільшої ваги або на швидкісне подолання дистанції з великим вантажем.

Перша вправа: Лог-ліфт» (колода)
Правила виконання
Атлет, після стартового сигналу судді, піднімаєлог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію. Забороняється утримування лог-ліфту на голові, під час витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання. Після команди судді, атлет повертає снаряд у вихідне положення.


Вправа виконується на кількість повторень за відведений тайм ліміт. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість разів. Суддя має давати команду, або свисток після кожної зарахованої спроби.
Ліміт часу: 60 секунд. Вага: 55-65-75 кг.
Результати:
1 місце – ВячеславЛукашишин;
2 місце – Вадим Кобзар;
3 місце – Дмитро Бахур.

Друга вправа: «Тайєрфліп» (катування покришки)
Правила виконання
Атлет на час або на кількість перекидань виконує кантування великого скату. Перед спортсменом у вертикальному положенні , за стартовою лінією, поставлена велика тракторна шина. За сигналом судді, спортсмен штовхає шину вперед на землю і після цього перевертає шину у напрямку фінішної лінії або на кількість разів, поки не досягне фінішу (шина має бути у горизонтальному, а не вертикальному положенні).
Вага: 200 кг. Ліміт часу – 60 секунд.

Результати:
1 місце – Дмитро Коростельов;
2 місце – Олександр Коржовський;
3 місце – Олексій Філончук.

Слід зазначити, що на 24 серпня у нас в місті планується проведення щорічних змагань зі стронгмену, тож в кого є бажання прийняти участь, ще є час підготуватись. За більш детальною інформацією звертатись до керівника Житомирського обласного осередка Федерації стронгмену України, Омельчука Вадима Анатолійовича за телефоном 093-84-283-84 або в соціальні мережі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чемпіонат #Новоград-Волинський #багатоповторний жим
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...