• Головна
  • Чому в Новограді-Волинському затримують виплати безробітним
15:20, 5 жовтня 2021 р.

Чому в Новограді-Волинському затримують виплати безробітним

Новоград-Волинський міський центр зайнятості

Новоград-Волинський міський центр зайнятості

Епопея з коронавірусною інфекцією в Україні продовжується, кінця та краю їй на даний час не видно. Із запровадженням на території України карантинних обмежень, у першу чергу постраждав малий та середній бізнес, який не мав фінансової подушки безпеки" та й тривалості обмежень у багатьох випадках не пережив. Багато підприємств, особливо зі сфери обслуговування та інших "чутливих" галузей просто не пережили цей період. Дієвої підтримки від держави також не дочекалися. Багато людей залишилися сам на сам у розв'язанні фінансових проблем, під удар потрапили також і найманні працівники, яким значно погіршили умови оплати праці або взагалі втратили роботу.

Але як завжди в нашій державі усе робиться "через знайоме усім місце". Вкатано в асфальт так званий коронавірусний фонд та й до людей, які втратили чи шукають роботу органи державної влади стоять спиною.

У черговий коронавірусний 2021 рік з виплатами допомоги по безробіттю в усіх регіонах України справжня епопея. Людям, які лишилися без роботи держава боргує мільярди гривень. У різні місяці ця сума змінюється, але лишається фактом, що для уповноважених органів влади законні інтереси та гарантії у такий скрутний час не в пріоритеті.

Кількість безробітних збільшилася, а наповнення сплати ЄСВ зменшилося, сьогодні служба зайнятості України щоденно недоотримує значні суми коштів. Дієвого механізму компенсації цих втрат не запроваджено.

У зв’язку вищевикладеним по Новоград-Волинському міському центру зайнятості заборгованість по виплаті допомоги по безробіттю сягає близько двох місяців.

Частина з тих, хто став на облік в центр зайнятості отримує всього лише по тисячі гривень. Це пов’язане зі зміною законодавства і верифікацією з Пенсійним фондом, яка відбувається раз у квартал. Але люди, які за перші місяці отримали по тисячі гривень, мають право на різницю після проведення верифікації.

У зв’язку зі зміною законодавства раз у квартал служба зайнятості проводить верифікацію з Пенсійним фондом і люди отримують кошти, але не в повному обсязі за попередні місяці. Лише коли проходить повністю верифікація, всім цим людям перераховується допомога і вся різниця буде однією сумою виплачена.

На скільки ви задоволенні послугами Новоград-Волинського міського центру зайнятості пишіть в коментарях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Позитивно
25,6%
Негативно
74,4%
#заборгованість #центр зайнятості #виплати по безробіттю
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Катя
5 жовтня 2021 р., 16:49
Чем они помогают. Бесполезная организация
Порохобот
5 жовтня 2021 р., 23:26
Хай би зелений підар пожив би на тисячу гривень у місяць. **** в офшори все виводив. Ганьба зеленій владі і їх посіпакам
Новоградець
6 жовтня 2021 р., 10:14
Потрібно звернутися до нашого депутата Костюка Дмитра, хай поможе вибити гроші
мария косянчук
6 жовтня 2021 р., 15:58
дармоїди 100 відсоткові
Оголошення
live comments feed...