• Головна
  • Ейфелева вежа в Новограді: В яких містах світу встановили копію символу Парижу
09:24, 7 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Ейфелева вежа в Новограді: В яких містах світу встановили копію символу Парижу

Ейфелева вежа в Новограді-Волинському, Tour Eiffel

Ейфелева вежа в Новограді-Волинському, Tour Eiffel

Перше, що спадає на думку будь-якої людини при згадці Франції або Парижа - це Ейфелева вежа. Мабуть, це одна з найпопулярніших визначних пам'яток світу. Знаменита вежа була створена Гюставом Ейфелем і Стефаном Совестр в 1889 році.

До чого ж призвела величезна популярність цієї вежі? По всьому світу стали з'являтися копії пам'ятки, які відрізняються від оригіналу тільки розмірами і іноді зовнішнім виглядом. Сьогодні мова піде про 6 найпопулярніших і дивовижних.

Париж

Ейфелева вежа в Новограді: В яких містах світу встановили копію символу Парижу, фото-1

Як не дивно, але в США є місто, яке називається Париж. Тут була зведена вежа в 1993 році висотою в 20 метрів, хоча аналог має довжину в 324 метра. На вершині шпиля розташовується ковбойський капелюх, що є своєрідним символом Техасу. На сьогоднішній день в цьому штаті вежа є найвідомішою пам'яткою і, звичайно, найбільш відвідуваною. Зовні вона мало схожа на оригінал, то це анітрохи не турбує туристів.

Копенгагенський зоопарк

Ейфелева вежа в Новограді: В яких містах світу встановили копію символу Парижу, фото-2

У 1905 році в місцевому зоопарку столиці Данії була побудована вежа, яка дуже схожа на Ейфелеву в Парижі. Зроблено це було спеціально або завдяки щасливому випадку - не відомо. Місцеві так і називають вежу Ейфелева. Сьогодні вона використовується як оглядовий майданчик. Люди можуть насолодитися прекрасними видами з висоти 45 метрів. Цікавим є той факт, що вона є найвищою вежею у світі, яка була зроблена з дерева.

Шеньчжень

Ейфелева вежа в Новограді: В яких містах світу встановили копію символу Парижу, фото-3

Китай вже давно знаменитий тим, що копіює історичні пам'ятки з усього світу. Тепер існує цілий парк, де і побудовані всі світові монументи. Там є Римський Колізей. Звичайно, і Ейфелева вежа не стала винятком. Найкраща копія була побудована тут в 1993 році. Її висота становить 108 метрів. Вежу видно навіть за межами парку «Вікно Миру». Дивовижна схожість завжди вражала туристів з усього світу.

Макао

Ейфелева вежа в Новограді: В яких містах світу встановили копію символу Парижу, фото-4

Ще одна копія Ейфелевої вежі була побудована в Китаї в 2016 році. Вона є найсучаснішою і має висоту в 150 метрів. Вежа вважається дуже міцною конструкцією, що дозволяє їй витримувати будь-які природні умови, в тому числі і найсильніший вітер. Вона зроблена зі сталі, що і дарує їй міцність. Це місце є одним з найпопулярніших у туристів.

Лас-Вегас

Ейфелева вежа в Новограді: В яких містах світу встановили копію символу Парижу, фото-5

Дана копія Ейфелевої вежі була відкрита в США в 1999 році. Розташована вона в особливому парку, де «зберігаються» та інші пам'ятки Франції. Наприклад, Тріумфальна арка або повітряна куля. Висота копії Ейфелевої вежі становить 165 метрів. Спочатку за проектом вона повинна була бути вище, але цього не вийшло досягти через розташований поруч аеропорт.

Токіо

Ейфелева вежа в Новограді: В яких містах світу встановили копію символу Парижу, фото-6

В Японії в 1958 році була побудована чергова копія Ейфелевої вежі. Її висота становить 334 метри, що, до речі, трохи вище оригіналу. У Токіо вежа є не просто громадською пам'яткою, а й важливою частиною міста. Японська Ейфелева вежа є справжньою антеною і радіостанцією. Тут побудовано 16 поверхів, які пов'язані між собою 4 ліфтами.

Дивно, але факт: паризька вежа є в Новограді-Волинському. Побудував її на радість місцевому населенню місцевий підприємець. Хоча конструкція невисока, але є чудовою місцевою фотозоною.

Ейфелева вежа

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Позитивно
25,6%
Негативно
74,4%
#Ейфелева вежа #la Tour Eiffel #Tour Eiffel
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...