• Головна
  • Тисячі доларів: Скільки "новоградський" нардеп Дмитро Костюк витрачає на рекламу у Facebook
13:54, 10 жовтня 2021 р.

Тисячі доларів: Скільки "новоградський" нардеп Дмитро Костюк витрачає на рекламу у Facebook

Дмитро Костюк

Дмитро Костюк

Депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу» Дмитро Костюк обраний по одномандатному виборчому округу №65 витратив 4, 353 тис. доларів на рекламу в соціальній мережі Facebook.

Щоб бути "ближче до народу" політики широко використовують можливості сучасних рекламних майданчиків для висвітлення своєї діяльності. Поряд з друкованими засобами масової інформації, телебачення, провідне місце у політичній рекламі політиків займає інтернет-реклама. Реклама у соціальних мережах Instagram та Facebook є одна із їх складових.

Скільки витрачає на рекламу у соціальній мережі Facebook Народний депутат України 9-го скликання Костюк Дмитро Сергійович?

Вказані відомості є відкритими даними для усіх користувачів, перейшовши до Бібліотеки реклами Facebook, видно, що сторінка "Дмитро Костюк - народний депутат України - 65 округ" створена 18 червня 2019 року, її назва вже змінювалася два рази. Загальні витрати даної сторінки на рекламу, пов'язану з питаннями суспільної важливості, виборами або політикою у період з 25 червня 2019 року по 6 жовтня 2021 року (на час публікації), становить 4353 доларів США.

З яких Rostmedia - 208 $, ​ реклама без заяви про джерело фінансування ≤ 100 $, Фонд кандидата Костюк Дмитра Сергійовича від ПП "Слуга народу" - 538 $, особисто Дмитро Костюк 3 566 $.

Про рекламу, пов'язану з питаннями суспільної значимості, виборами або політикою Facebook зазначає:

Ми постійно намагаємося зробити рекламну діяльність на Facebook і в Instagram більш прозорою і підтримати чесні вибори. Тому ми встановили правила, які допомагають підтримувати відкритість і законність дій тих, хто хоче показувати рекламу, пов'язану з питаннями суспільної значимості, виборами або політикою.

Ознаки реклами, пов'язаної з питаннями суспільної значимості, виборами або політикою: створена кандидатом на державну посаду, політичним діячем, партією або особою, зацікавленою в результатах виборів на державну посаду, створена від імені такої особи або організації або присвячена їм; пов'язана з якими-небудь виборами, референдумом або голосуванням, в тому числі з передвиборними кампаніями або кампаніями, що закликають до участі в виборах; відноситься до питань суспільної значущості де-небудь, де показується реклама; підлягає регулюванню в якості політичної реклами.

Рекламодавці, які бажають розміщувати такі оголошення, повинні пройти процедуру отримання дозволу. Це можуть зробити рекламодавці, які проживають в цільовій країні або перебувають в ній у період показу реклами. Документи для отримання дозволу повинні бути видані в країні рекламодавця. Не допускаються документи з простроченим терміном дії. У деяких країнах приймаються нотаріально завірені форми.

У таких оголошеннях повинні бути заяви про джерело фінансування із зазначенням організації, що оплатила рекламу, і імені відповідальної особи. Якщо ви запустите рекламу без заяви про джерело фінансування, ми припинимо її, відкличемо схвалення і додамо в Бібліотеку реклами до тих пір, поки рекламодавець не отримає дозвіл на її показ. Ця вимога залежить від країни .

Messenger, WhatsApp, правий стовпець, Marketplace, результати пошуку, історії на Facebook, моментальні статті, рекомендовані відео, стрічка Watch, Audience Network і відеореклама In-Stream на комп'ютерах не підтримуються. Відеореклама In-Stream підтримується тільки пристроями iOS і Android. In-Stream Reserve поки не підтримується.

Всі оголошення будуть додані в Бібліотеку реклами , навіть якщо створив їх рекламодавець не отримав дозвіл на показ реклами.

Ми часто змінюємо і доповнюємо правила. Рекомендуємо регулярно перевіряти оновлення на цій сторінці.

Примітка. Для показу деяких типів реклами необхідно отримати дозвіл або пред'явити заяву про джерело фінансування. Детальніше про те, що ми розуміємо під питаннями суспільної значимості і як перевіряємо рекламні тексти .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дмитро костюк #костюк дмитро #костюк дмитро сергійович #депутат #Новоград
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Інна
10 жовтня 2021 р., 14:32
Бачили очі, що купували....
Андрій
11 жовтня 2021 р., 07:34
Несіть нового депутата,цей вже повністю скурвився
мария косянчук
11 жовтня 2021 р., 08:36
Злодюга на злодюзі і злодюгою поганяє.
Вася
11 жовтня 2021 р., 09:34
Про попередніх депутатів від новограда зовсім не було нічого чути, він же показує частину схем наших місцевих князьків.
патріот
11 жовтня 2021 р., 11:32
адмін сайту типовий порохоботик,це було видно одразу.Про Литвина напишіть,що,кишка тонка??
Оголошення
live comments feed...