• Головна
  • Запустили всі котельні: Які особливості опалювального сезону 2021/2022 в Новограді-Волинському
14:07, 12 жовтня 2021 р.

Запустили всі котельні: Які особливості опалювального сезону 2021/2022 в Новограді-Волинському

Новоград-Волинський

Новоград-Волинський

Місто Новоград-Волинський перше в Україні розпочало опалювальний сезон 2021-2022 рр, повідомляє КП НВМР "Новоград-Волинськтеплокомуненерго".

Повністю запущені всі об’єкти не тільки соціальної сфери, а й весь житловий фонд міста.

Вітаємо всіх жителів міста з початком опалювального сезону і надіюсь на тісну співпрацю і взаєморозуміння по вчасній оплаті за теплопостачання. Також вітаю колектив КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» з успішним початком опалювального сезону.

Всі котельні міста були запущені протягом 2 годин. Це говорить про високий професіоналізм та кваліфіковану роботу колективу підприємства.

КП НВМР "Новоград-Волинськтеплокомуненерго", Ірина Сукач

КП НВМР "Новоград-Волинськтеплокомуненерго", Ірина Сукач

На даний час всі категорії споживачів (населення, бюджетні установи та ін.) оснащені лічильниками обліку теплової енергії на 100%. В зв’язку зі значним зростанням ціни на природний газ, була скликана позачергова сесія міської ради та засідання Виконавчого комітету, на якій було прийнято рішення Виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради №259 від 11.10.2021 року щодо затвердження тарифів на послуги з постачання теплової енергії в розрізі категорій споживачів: бюджетні установи – 3351,97 грн./Гкал, зростання яких склало на 59% та інші споживачі – 4633,51 грн. /Гкал – на 117 % відповідно. Для населення – не зважаючи на стрімке зростання ціни на електричну енергію на 39% та природний газ з транспортуванням та розподілом до 9600 грн. з ПДВ за 1000 куб. м. (7420 грн. - постачання та 2160 грн. – розподіл) з 7786 грн. з ПДВ за 1000 куб.м., яка закладена в діючому тарифі, на засіданні Виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради 11.10.2021 р. по категорії населення було прийнято рішення не підвищувати тариф на послуги з постачання теплової енергії та залишити на рівні минулого року, тобто 1677,12 грн. з ПДВ за Г/кал.

Міською радою було прийняте звернення до Президента та КМУ про відшкодування різниці в тарифах з державного бюджету, оскільки такі кошти в місцевому бюджеті відсутні. В разі не надходження коштів на покриття різниці в тарифах по населенню органи місцевого самоврядування повинні будуть повернутися до цього питання і прийняти непопулярне рішення по підняттю тарифів для населення до відшкодування їх повної собівартості. Різниця в тарифах до кінця року складе 5,4 млн.грн.,а 2021-22 рр. – це 20,0 млн.грн.

В цьому році підприємство заключило контракт на постачання природного газу з ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг», за умовами якого ціна на лімітований обсяг природного газу для населення складає 7420,00 грн. Даного об’єму природного газу не вистачить в жовтні поточного року та квітні 2022 року, щоб працювати цілодобово. Оскільки опалювальний сезон розпочався 11.10.2021 р., а не 15.10.2021 р.. і температурний режим нижче норми, підприємство змушене буде проводити зупинки котелень протягом жовтня місяця поточного року. Перегляд цих об’ємів на збільшення ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» не допускає.

Слід зазначити, що змінено відшкодування по абонплаті та внесків за заміну і обслуговування лічильників. У відповідності до Постанови КМУ №928 від 01.09.2021 р. та Постанови КМУ №1022 від 08.09.2021 оптимізується кількість платежів за виконання комунальних послуг.

Плата за абонентське обслуговування включає в себе також витрати внесків на заміну і обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії. Також повідомляємо, що з 01.10.2021 року встановлено та введено в дію розмір плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для послуги з постачання теплової енергії, що надається споживачам за індивідуальними договорами КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»:

• абонентська плата для категорії споживачів «населення» (в багатоквартирних будинках) – 25,11 грн. (з ПДВ) на місяць на одного абонента.

• абонентська плата для категорії споживачів «населення» (приватний сектор) – 16,02 грн. (з ПДВ) на місяць на одного абонента.

• абонентська плата для категорії споживачів «бюджетні установи» та «інші споживачі» (в багатоквартирних будинках) – 23,28 грн. (з ПДВ) на місяць на одного абонента.

Шановні мешканці! Успішне проходження опалювального сезону залежить від співпраці колективу підприємства і безпосередньої Вашої – щомісячна вчасна повна оплата за спожите тепло! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тепло #теплокомуненерго #тарифи #сезон
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Алиса
12 жовтня 2021 р., 19:17
Нужны экономить газ,большенство многоквартирных домов, отказались от отопления подъездов, что даёт экономию газа, но жбк-1, насильно включило отопление,в подъездах открыты двери,окна, субсидии, затмили и развратили разум,проверить все субсидии, квартиры с квартирантами, и зарплаты работников ОСББ
Вася
12 жовтня 2021 р., 23:12
От отопления мест общего пользования ( подъезда ) кстати туда входит площадь подвалов и чердаков можно отказаться как подъездом так и всем домом после принятия решения на собрании где более 50% жильцов будет "за" ну и дальше процедура по отсоединению. Если такого не было сделано будем платить. У меня в квартире индивидуальное отопление но плачу за отопление МОП 200 - 300 грн. в месяц с 2-х комнатной квартиры в зависимости от того как топит теплокомуненерго по состоянию на прошлый год. Своим соседям так и не смог донести что будет дешевле если отключить отопление в подъезде, замёрзнут бараны мать его при пластиковых окнах и входных дверях.
Новоград
13 жовтня 2021 р., 21:17
Дозвольте та установить безкоштовно для кожної квартири індивідуальне опалення за рахунок бюджету і перестаньте придумувати схеми як заробити на нещасних громадянах ( Тодорович та міська рада) , а опалювати вулиці та підвели і дах це схема Новограда і купки тих розумних які так переживають за екологію , і перестаньте гроші розкбазарювати на придумані вами свята , а направте кошти на котли . На жаль на це в них немає мізків , звичайно краще примусово опалення подавати , бо вони на цьому заробляють
Алиса
14 жовтня 2021 р., 14:19
Людмила Михайловна, наоборот призвала на заседании представителями ОСББ, подумать об утеплении подъездов , заметила, что все подвалы в домах не получают отопления, трубы изолированы, плату за это с жителей не берут, а вот подъезды 123 из около 900 домов в городе , отапливаются, и их отопление обходиться более 186000 гр , это дорогое удовольствие для бюджет города и жителей. Но осбб, их куководители, не думают о ремонте, и тд теплокомуникаций, включили батареи, и всё. Было предложено отключить батареи в подъездах. Перерасход социальной нормы газа , приведёт к увеличению оплаты - 25 гр за куб газа,
Алиса
17 жовтня 2021 р., 12:21
Хочется задать вопрос всем жителям города, что лучше , чтобы весь запланированный социальный газ использовали на отопление квартир, или он пошёл на отопление подьездов( в которых ночью спят и гадят бомжи, обитают животные)Хочеться жить как в Европе, где люди живут рационально и экономят каждый киловат, каждый свой заработанный цент, не требуют от государств льгот, при минимальном стаже(15лет и менее) давайте думать
Оголошення
live comments feed...