![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:55, 23 жовтня 2021 р.
Три летальних випадки за добу: Стан на коронавірус на Новоград-Волинщині
![Коронавірус Коронавірус](/dist-assets/images/cap.jpg)
Коронавірус
У Новоград-Волинському районі епідситуація на коронавірусну інфекцію (COVID-19) ускладнюється.
Станом на 23 жовтня 2021 р. у КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» з підтвердженим діагнозом на коронавірусну хворобу (COVID-19) та запаленням легень перебуває – 103 хворих, в т. ч. одна дитина. З підозрою на коронавірусну інфекцію та запаленням легень – 5 хворих. У важкому стані – 72 хворих, в т.ч. 6 пацієнтів на апараті ШВЛ та 66 на кисневій підтримці. Загалом на стаціонарному лікуванні перебуває – 108 пацієнтів, загальний стан хворих від середнього до важкого ступеня.
За останню добу зареєстровано три летальні випадки на коронавірусну інфекцію (COVID-19). Померли чоловік 69 років й жінка 72 роки з міста Новоград-Волинський та жінка 63 роки з сільської місцевості Новоград-Волинського району.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
51
live comments feed...