• Головна
  • Бійці 30-ї бригади готують військову техніку до зими
17:07, 24 жовтня
1

Бійці 30-ї бригади готують військову техніку до зими

Бійці 30-ї бригади готують військову техніку до зими

Підтримання техніки та озброєння в постійній готовності до використання за призначенням – запорука успішного виконання бойового завдання. З цією метою в механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького тривають практичні заходи сезонного технічного обслуговування озброєння та військової техніки. До виконання робіт залучено кожний підрозділ бригади. 

У військових є спеціальна інструкція з експлуатації машин, для кожної техніки є перелік робіт, які потрібно виконати під час сезонного обслуговування. 

 Для якісного виконання цих робіт організовані спеціалізовані пости, на яких виконуються різні види робіт: електрозварювальні роботи, заміна охолоджувальних та спеціальних рідин на зимові види, очищення, миття та фарбування техніки, змащувальні роботи, заряджання акумуляторних батарей, перевірка всіх вузлів та агрегатів, а також перевірка та регулювання приладів керування автомобілів та ще багато іншого. Також виконуються додаткові роботи, якщо машина чи озброєння вийшли з  ладу. 

Значну увагу командири та особовий склад спрямовують саме на якість виконання робіт, але й не забувають про дотримання заходів техніки безпеки. Всі роботи виконуються в спеціальному одязі та у встановлених місцях. 

- Підготовка техніки та озброєння до зимового періоду експлуатації є одним з важливих заходів. Тут потрібно завчасно попередити несправність машин і завжди  підтримувати техніку в постійній бойовій готовності, - розповідає заступник командира батальйону з озброєння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Stop raiders
24 жовтня, 21:28
Массовое рейдерство в Печерском районе Киева t.me/kiev_channel/499
Оголошення
live comments feed...