• Головна
  • З початку року новоградські дільничні розкрили 240 злочинів та припинили понад 3500 адміністративних правопорушень
15:25, 27 жовтня 2021 р.

З початку року новоградські дільничні розкрили 240 злочинів та припинили понад 3500 адміністративних правопорушень

З початку року новоградські дільничні розкрили 240 злочинів та припинили понад 3500 адміністративних правопорушень

Дільничні офіцери поліції виявляють причини та умови, що призводять до вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, а також вживають заходів для їх усунення. Найчастіше поліцейські розкривають крадіжки майна громадян.

З початку року правоохоронці розкрили 240 злочинів, серед яких крадіжки, незаконне зберігання наркотичних речовин, нелегальне поводження зі зброєю та ін. Поліцейські склали 3548 адміністративних матеріалів, серед яких 1120 - за розпиття та перебування у п’яному вигляді в громадському місці.

Правоохоронці постійно забезпечують охорону публічної безпеки і порядку під час масових заходів, перевіряють власників зброї та осіб, які перебувають на профілактичних обліках райвідділу.

Дільничні офіцери реагують на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або події. Загалом же упродовж поточного року поліцейські розглянули близько 1830 звернень громадян.

З початку року новоградські дільничні розкрили 240 злочинів та припинили понад 3500 адміністративних правопорушень , фото-1

В умовах пандемії правоохоронці перевіряють дотримання власниками торговельних закладів та інших установ установлених обмежень щодо режиму діяльності та роз’яснюють громадянам вимоги карантинних обмежень. Наразі поліцейські виявили 350 порушень правил карантину.

З початку року новоградські дільничні розкрили 240 злочинів та припинили понад 3500 адміністративних правопорушень , фото-2

Дільничні офіцери поліції, реагуючи на факти вчинення домашнього насильства, склали 320 адміністративних протоколів та направили їх до суду для прийняття відповідних рішень.

Правоохоронці проводять перевірку прибуття звільнених осіб до місця проживання, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк. З початку року поліцейські виявили 230 фактів порушень правил адміністративного нагляду.

Новоград-Волинський районний відділ поліції

 © Головне управління Національної поліції в Житомирській області: https://zt.npu.gov.ua/news/novini-z-rajoniv/z-pochatku-roku-zvyagelski-dilnichni-rozkrili-240-zlochiniv-ta-pripinili-ponad-3500-administrativnix-pravoporushen-271021/?fbclid=IwAR36k7YKumq18lEKanxMH5TWQ0g8qx3zy2aWWm5a_ItqqemrSf8erJ8b6y8

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...