• Головна
  • На Новоград-Волинщині розпочинається полювання диких копитних тварин
09:53, 28 жовтня 2021 р.

На Новоград-Волинщині розпочинається полювання диких копитних тварин

На Новоград-Волинщині розпочинається полювання диких копитних тварин
В суботу на Житомирщині відбудеться відкриття сезону колективного полювання на диких копитних тварин – козулю європейську, кабана дикого, оленя європейського, а вже з 06 листопада буде відкриття сезону полювання на зайця – русака, лисицю червону, вовка та єнотовидну собаку.
Полювання на копитних тварин можна проводити за ліцензіями відповідно до лімітів добування (відлову, відстрілу), затверджених наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 27.05.2021року.
Полювання дозволяється здійснювати при наявності таких документів:
- посвідчення мисливця;
- контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання;
- дозволу на добування мисливських тварин (ліцензії, відстрільної картки);
- відповідного дозволу на право користування вогнепальною мисливською зброєю;
- паспорт на собак мисливських порід.
Всі вищеперераховані документи, мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання, а також пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.
Необхідно зазначити, що виявлені у мисливця чи мисливського господарства тварин (або їх частини) та знаряддя добування таких тварин, законність набуття яких не підтверджена відповідними документами, вважаються незаконно добутими (ст. 20 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання»).
Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проводитимуться заходи державного нагляду (контролю) по виявленню порушників правил полювання, а також проводитиметься роз’яснювальна робота, щодо правомірності добування об’єктів тваринного світу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...