• Головна
  • На Новоград-Волинщині коледж незаконно передав фірмі сотню га землі вартістю майже 200 млн грн
09:51, 29 жовтня 2021 р.

На Новоград-Волинщині коледж незаконно передав фірмі сотню га землі вартістю майже 200 млн грн

На Новоград-Волинщині коледж незаконно передав фірмі сотню га землі вартістю майже 200 млн грн

Сотню гектарів землі вартістю майже 200 млн грн коледж незаконно передав у користування товариству – прокуратура заявила позов

Новоград-Волинською окружною прокуратурою заявлено позов про визнання недійсним договору щодо надання коледжем приватному товариству у користування понад 100 га землі та зобов’язання повернути її.

Наразі Господарським судом Житомирської області у справі відкрито провадження.

Йдеться про те, що технолого-економічний фаховий коледж, філія якого в Новоград-Волинському районі, у квітні 2021 року уклав із товариством з обмеженою відповідальністю договір про спільний обробіток землі сільськогосподарського призначення площею 106 га.

Приватне товариство на значній площі землі вартістю майже 200 млн грн засіяло зернові, зібрало врожай та отримало прибуток.

Проте встановлено, що сільгоспугіддя передані неправомірно, оскільки земля, що перебуває у постійному користуванні навчального закладу, може використовуватися лише для ведення дослідних і навчальних цілей, а не для підприємницької діяльності.

З огляду на порушення вимог чинного законодавства та статутної діяльності державного навчального закладу, окружною прокуратурою вжито заходів представницької характеру до повернення земельної ділянки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Оренда #НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Василь
29 жовтня 2021 р., 18:32
Читаю статтю і дивуюся - згідно викладених цифр один гектар має вартість близько 1 мільйона 900 тисяч грн. що дорівнює 71000 доларів. Виникає питання - чому ж тоді оціночна вартість тієї самої землі для простих людей сягає всього-навсього від 30000-50000 грн?!?!? Мабуть тому, щоб аграрні магнати платили копійки за оренду землі селянам!
Оголошення
live comments feed...