• Головна
  • У Новограді відбулась виїзна нарада щодо освоєння коштів бюджету міської територіальної громади
17:17, 5 листопада 2021 р.

У Новограді відбулась виїзна нарада щодо освоєння коштів бюджету міської територіальної громади

За ініціативи секретаря міської ради Оксани Гвозденко 04 листопада відбулась чергова виїзна нарада щодо освоєння коштів бюджету міської територіальної громади, цього разу у галузі житлово-комунального господарства.

Мета виїзної наради контроль за ходом освоєння коштів бюджету громади у галузі житлово-комунального господарства, під час якої також обговорили нагальні проблеми для їх врахування при формуванні бюджету на наступний рік. Адже головне завдання, що стоїть перед керівництвом міської ТГ та депутатським корпусом створення безпечних та комфортних умов для жителів громади.

Зазначалося, що капітальні видатки на галузь житлово-комунального господарства у 2021 році передбачені у сумі 29,4 млн грн, з яких освоєно 14,4 млн грн. До кінця поточного року заплановано освоєння 95% коштів.

Наразі на завершальній стадії реалізація першого етапу впровадження комплексної системи відеоспостереження та відеоаналітики у громаді. Депутатами міської ради для цього були виділені кошти та затверджено відповідне Положення. Зокрема, на території громади встановлено 35 камер відеоспостереження, з яких 11 номерних та 24 оглядових. Розміщені вони на в’їздах і виїздах із міста, в місцях проблемних транспортних розв’язок та в місцях масового скупчення людей. Роботи виконує ТОВ «Інженіринг-Аналітика» м. Київ. Загальна вартість робіт 1 411 200 грн.

Орієнтовно через два тижні система безкоштовно буде підключена до аналітичного програмного забезпечення м. Львова. Адміністратором системи буде працівник КУ «Служба охорони громадського порядку».

За рахунок коштів міського бюджету встановлено два сучасні модульні туалети в Міському парку культури та відпочинку та на території «Фортеці». Загальна вартість 1 330 000 грн.

На завершальному етапі будівництво мережі водопостачання протяжністю 2,1 км в житловому мікрорайоні «Дружба». Роботи виконує ПрАТ «СБК «ВОДПРОЕКТ». Загальна вартість робіт 3 852 600 грн. Під час виїзної наради депутати міської ради поспілкувалися із підрядником, який зазначив, що через два тижні будуть проведені гідравлічні випробування мережі, після яких об’єкт буде здано в експлуатацію.

У зв’язку з чисельними зверненнями жителів громади депутатами міської ради було ініційовано здійснення асфальтування проїзду від вул. Гоголя до ДНЗ №15 та №16 на суму 815 700 грн. Роботи виконало ТОВ «Новоград-Волинські шляхи».

Завершуються роботи з капітального ремонту вул. Відродження протяжністю 1 км. Загальна вартість 9 250 220 грн, виконавець ТОВ «Новоград-Волинські шляхи».

Для забезпечення жителів міста під час аварійних відключень водопостачання водою придбано автоцистерну АЦВ-4,7 для доставки питної води вартістю 1 376 000 грн в мікрорайон «Кар’єр».

За сприянням та підтримки народного депутата Дмитра Костюка було делеговано функції замовника на департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА на виконання робіт з капітального ремонту дороги вул. Героїв Майдану. Підрядна організація ТОВ «ПБС» виконала роботи з асфальтування дорожнього покриття вулиці протяжністю 2,6 км на загальну суму 52 300 000 грн. Кошти були виділені замовником управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА.

Начальник управління ЖКГЕ міської ради Василь Осадчук зазначив, що наразі розпочато роботи з встановлення освітлення в с. Майстрів, які заплановано реалізувати до кінця поточного місяця. Також розпочато роботи з влаштування додаткового освітлення на 13 пішохідних переходах в різних мікрорайонах міста.

Проводяться підготовчі заходи до проведення робіт з ремонту каналізаційного колектору по вул. Героїв Майдану. Переможцем визначено ТОВ «Українські санаційні технології», вартість робіт 5 443 581 грн.

Виїзні наради щодо освоєння коштів бюджету міської територіальної громади, передбачених на капітальні видатки у 2021 році буде продовжено і надалі. Заплановано оглянути ремонти, що здійснюються на об’єктах галузі фізичної культури і спорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #бюджет #громада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Анжеліка
5 листопада 2021 р., 20:48
Сподіваюсь, що Нашій Громаді після ваших підрахунків- особливо дій- буде Також Комфортно Жити в Наших Оселях, Як і Вам після КапРемонту у Вашому Будинку!?!!!
Останні новини
Оголошення
live comments feed...