• Головна
  • У Новограді здійснено перевірку на ринку «Урожай»
16:22, 12 листопада 2021 р.

У Новограді здійснено перевірку на ринку «Урожай»

У Новограді здійснено перевірку на ринку «Урожай»
12 листопада мобільною групою у складі представника Держпродспоживслужби, поліції та працівника виконавчих органів міської ради здійснено перевірку дотримання карантинних протиепідемічних вимог на кооперативному ринку «Урожай».
Під час рейду з жителями громади та підприємцями проводилась роз’яснювальна робота, перевірялась наявність «зеленого» COVID-сертифікату, дезінфікуючих засобів, дотримання дистанції та маскового режиму. У ході перевірки порушень не виявлено.
Нагадуємо, що відповідальність за порушення, вчиненні в період карантинних обмежень передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення (ст. 44-3). Зокрема, передбачено відповідальність за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Для громадян це від 17 000 до 34 000 гривень, для посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень.
Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, - тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 170 грн до 255 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #перевірка #ринок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
мария косянчук
13 листопада 2021 р., 13:13
Пряме порушення Закону України і про це знають, та ще й закону що до поліції.Можливо за ніч закони України переписуються ???!!!
Vadym Bondar-Tarnawski
14 листопада 2021 р., 14:01
Нема чому дивуватись. У всі часи були "зондер команди", "революційні трійки", "красные кхмеры"... Т.є., безхребетні, відможені ідіоти, яким було "за щастя" виконувати найпаскудніші накази сволоти, яка дорвалась до влади. Зараз маємо нещастя спостерігати чергову серію торжества чорної бидлоти над народом... Вивчайте історію людства і будьте вільними!
Оголошення
live comments feed...