• Головна
  • Народжуються вдвічі менше дітей: У Новоградській лікарні буде реорганізація
16:53, 12 листопада
9

Народжуються вдвічі менше дітей: У Новоградській лікарні буде реорганізація

Лікарня Новоград

Лікарня Новоград

2 дні тому було піднято питання про скорочення та реорганізацію медичних працівників в КНП "НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ МІСЬКРАЙ ТМО", про це повідомляє депутат Новограді-Волинської міської ради Олександр Поліщук.

Отже щоб встановити всі деталі та чітко розуміти, що відбувається, я поспілкувався безпосередньо з медиками та головним лікарем Василем Борисом. Відділення інтенсивної терапії новонароджених існує з 1998 року. Це було зумовлено тим, що народжувалось 1800 дітей в рік і відкриття такого відділення було обґрунтоване та вкрай необхідне. Статистика останніх років показує наступне - в рік народжується від 750 до 800 дітей і необхідність утримувати дане відділення є недоцільним. За 5 років у відділенні проліковано новонароджених: 2016р. – 63, 2017р. – 43, 2018р. – 61, 2019р. – 40, 2020р. – 47, за 9 місяців 2021р. – 45, тобто в середньому за місяць від 4 до 5 пацієнтів в місяць. У зв'язку з катострофічним падінням народжуваності, було прийнято рішення оптимізувати відділення інтенсивної терапії новонароджених і в складі пологового відділення відкрити палату інтенсивної терапії на 3 ліжка на площах відділення інтенсивної терапії новонароджених. Лікарі-неонатологи не скорочуються, а переводяться у пологове відділення, сестри медичні по догляду за новонародженими залишається 5 посад, та скорочується 5,0 посад з них 1 працівниця пенсійного віку, інші працевлаштовуються у кабінет комп’ютерної томографії рентгенолаборантом з відповідним проходженням курсів спеціалізації. Молодші медичні сестри 2,0 посади залишається, 2,0 скорочуються і працевлаштовуються в інших відділеннях де є вакантні посади. Також було прийнято рішення про об’єднання двох інфекційних відділень у 1 інфекційне відділення на 50 ліжок. З цих 50 ліжок 25 ліжок буде дитячих, на площах інфекційного корпусу. Протягом багатьох років по інфекційному відділенню для дітей не виконувалась завантаженість ліжка. При нормативі на 30 ліжок пролікованих мало б бути 420 пацієнтів у місяць, а фактично за останні 5 років лікувалось 85-104 дитини. За 2020 рік було проліковано 455 пацієнтів (це 38 за місяць) і за 9 місяців 2021р.- 285 пацієнтів (24 за місяць). На даний час змінились вимоги госпіталізації дітей і більш розширено функції лікування у сімейного лікаря. Лікарі-інфекціоністи дитячі не скорочуються, а переводяться у відділення лікарями ординаторами, 7,0 посад сестри медичної залишається, 6,0 посад скорочуються з них 2 працівника пенсійного віку інші працевлаштовуються на вакантні посади, 5,0 посад молодших медсестер залишається, а 3,0 посади скорочується, з них 2 працівниці пенсійного віку і 1 працевлаштовується на вакантну посаду. Сподіваюсь, що проведена реорганізація відділень та скорочення штатних посад ніяким чином не вплине на якість надання медичної допомоги пацієнтам, " - пише Олександр Поліщук. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #медичні працівники #новонароджені #реорганізація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
владимир
12 листопада, 17:57
закройте вообще все отделения. все равно вы там не лечите а только посылаете на все возможные платные анализы. а потом в аптеку.
Микола
12 листопада, 18:32
Слухаючи вас,і статистику, незрозуміло,за чим більше шкодуєте 🤔
Альона
12 листопада, 21:42
В розпал епідемії приймати рішення про скорочення персоналу. Немає слів, шановні
Тетяна
12 листопада, 22:05
Да закрийте всю лікарню. На базі відкриєте : секонд, ломбард, аптеку, і ще якийсь гендель. Лікарі вже практикують лікування онлайн, там і до операцій діло дійде. Інфекційне відділення нам, простим людям, теж вистачить , в пандемію аж 25 місць!!!! Всі інші і вдома можуть померти. Реалії занедбаного , без господаря місто, яке в найближчому майбутньому зникне з карти взагалі, в кращому випадку буде смт. Жах, злість переповнює!!!!
Нн
12 листопада, 22:33
Не шановні депутати міської ради,бажаю вам потрапити в інфекційне відділення після оптимізації!..І щоб на надання вам невідкладної допомоги не вистачило персоналу,який ви оптимізували!!!!!!!!
Оголошення
live comments feed...