• Головна
  • Новоград-Волинське відділення гемодіалізу святкує 15-ти річний ювілей
11:06, 17 грудня 2021 р.

Новоград-Волинське відділення гемодіалізу святкує 15-ти річний ювілей

Новоград-Волинське відділення гемодіалізу святкує 15-ти річний ювілей

Гемодіалізу – 15 років!

Здавалося ніби вчора, а вже 15-й рік поспіль у лікувальному корпусі КНП «Новоград-Волинський міськрай ТМО» відчинила двері для своїх пацієнтів та успішно функціонує філія відділення гемодіалізу КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського». Саме в грудні 2006 року, напередодні Дня Святого Миколая, вперше в Україні було відкрито відділення гемодіалізу на рівні районного центру. І це була Новоград-Волинська філія! 

У відділенні гемодіалізу лікуються хворі з хронічною нирковою недостатністю в термінальній стадії, які потребують замісної ниркової терапії. Лікування пацієнта методом програмного гемодіалізу здійснюється амбулаторно. Хворі приїжджають до філії тричі на тиждень для процедури очистки крові, яка триває 4 години і є абсолютно безкоштовною.

У відділенні функціонує 5 апаратів «штучної нирки», завдяки яким хворі отримують замісну ниркову терапію. 

Крім надання допомоги хворим із хронічною нирковою недостатністю, у відділенні проводяться сеанси гострого гемодіалізу. Завдяки ним було врятовано життя багатьом хворим із гострою втратою функції нирок, які перебували в критичному стані, на межі життя та смерті. Як правило, такі хворі потрапляють в реанімаційне відділення і за життєвими показами їм проводять щоденні тривалі сеанси гемодіалізу у нашій філії. 

Колектив Новоград-Волинської філії гемодіалізу в кількості 14 чоловік, висококваліфікований, здатний вирішувати поставлені завдання, професійно надавати спеціалізовану медичну допомогу. Очолює його лікар-нефролог Світлана Стародуб.

Вітаємо філію відділення гемодіалізу з 15-ти річним ювілеєм!

Бажаємо колективу міцного здоров’я, наснаги, невтомності, оптимізму, найвищої похвали та поваги від суспільства!

КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #гемодіаліз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...