• Головна
  • Яка ситуація з коронавірусом в Новограді станом на 4 січня 2022 року
Коронавірус
11:21, 4 січня 2022 р.

Яка ситуація з коронавірусом в Новограді станом на 4 січня 2022 року

Коронавірус
Яка ситуація з коронавірусом в Новограді станом на 4 січня 2022 року

Станом на 04 січня 2021 р. у КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» з підтвердженим діагнозом на коронавірусну хворобу (COVID-19) та запаленням легень перебуває – 41  хворий. З підозрою на коронавірусну інфекцію та запалення легень – 9 хворих.  У важкому стані – 26 хворих, в т.ч. 1 пацієнт на апараті ШВЛ та 25 на кисневій підтримці. Загалом на стаціонарному лікуванні перебуває – 50 пацієнтів, загальний стан хворих від середнього до важкого ступеня. 

Відвідування хворих з коронавірусною хворобою в інфекційному відділенні,  на площах кардіологічного та дитячого відділень категорично забороняється.

Лікарі консультують родичів щодо стану здоров’я хворих в телефонному режимі: 

- інфекційне відділення з 15.00-16.00 год  за тел.: 3-51-59;

- на площах кардіологічного відділення з 11.00 -12.00 та 15.00-17.00 год за тел.: 3-50-85;

- на площах дитячого відділення з 11.00 -12.00 та 15.00-17.00 год за тел.: 3-51-11.                                                                                                                                  

Графік приймання передач для хворих, які перебувають у вище перерахованих відділеннях з 11.00-12.00 та 15.00-17.00 год.

Шановні мешканці! Вкотре нагадуємо, у зв’язку з епідемічною ситуацією щодо коронавірусної інфекції необхідно дотримуватися карантину в громадських місцях, закладах освіти, на роботі та в побуті; одягати захисні маски та дотримуватися відповідної дистанції. При погіршенні самопочуття не займайтеся самолікуванням, звертайтеся до свого сімейного лікаря в телефонному режимі. Цим Ви збережете своє здоров’я, та здоров’я своєї родини. 

Нагадуємо, що єдиним шляхом уберегтися від тяжкого перебігу коронавірусної інфекції є вакцинація. Вакцини виробника Astra Zeneca, Pfizer, Moderna  і CoronaVac виробника Sinovac Biotech  доступні кожному хто бажає вакцинуватися. Для проведення щеплення слід звернутися до свого сімейного лікаря, а в разі його відсутності – в пункт вакцинації.

Слід зауважити, що однократне введення вакцини не завжди створює захисний титр антитіл необхідних для повноцінного захисту в організмі людини від коронавірусної інфекції. Для убезпечення важкого перебігу захворювання необхідно пройти повний курс вакцинації, який складається з двох доз вакцини, введених дотриманням інтервалу між щепленнями відповідно інструкцій до препаратів.

Адміністрація КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #коронавірус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...