Новини компаній
17:05, 24 грудня 2021 р.

Все про паливні брикети

Новини компаній

Ви шукаєте альтернативу дровам? Паливні брикети – гарний варіант, якому віддають перевагу власники приватних будинків та виробничих підприємств. Євродрова продаються на сайті https://baza-drov.com.ua/uk/palivni-brikety. Тут клієнти купують якісне паливо за низькою ціною та отримують замовлення в стислий термін.

Переваги паливних брикетів

Євродрова – тверде паливо, яке отримують з тирси та стружки. У ході виробництва відходи деревообробки подрібнюються та спресовуються під високим тиском. В якості сполучної речовини виступає лігнін. Це натуральний компонент, який міститься у деревних відходах. При нагріванні лігнін склеює частинки, надаючи паливним брикетам міцність. Це важлива перевага, завдяки якій євродрова є екологічно чистими матеріалами. При їх згорянні не виділяються небезпечні речовини.

Брикети зі стружки та з тирси – паливо, для якого характерні й інші переваги:

  • висока тепловіддача – євродрова добре розгоряються та тримають температуру протягом кількох годин. Їх не потрібно часто закладати в піч або котел;
  • відсутність неприємних запахів – при згорянні брикетів не з'являються різкі запахи. Можна насолоджуватися теплом та затишком у будинку;
  • мінімальна вологість – у процесі виробництва сировина ретельно висушується. Тому готові брикети мають мінімальний рівень вологості;
  • зручність у зберіганні – євродрова мають певну форму. Їх можна акуратно укладати у спеціально облаштованому місці. Брикети не займають багато місця.

Виробники паливних брикетів

На ринку представлені євродрова різних виробників. Можна придбати паливні брикети ПІНІ КЕЙ, РУФ та НЕСТРО. У чому особливості кожного варіанта, розповімо докладніше.

PINI KAY

Це паливо, яке не потребує додаткового просушування. Брикети ПІНІ КЕЙ багато в чому перевершують звичайні дрова. При їх використанні виділяється дуже багато тепла. Брикети відрізняються високою питомою теплотворністю, низьким вмістом вологи та мінімальною зольністю.

Євродрова цього виробника – брикети у вигляді шестигранників з отвором у центрі. Паливо чудово себе зарекомендувало. Брикети відрізняються достатньою міцністю, простотою у використанні та тривалим терміном зберігання.

RUF

Це невелика цегла, що виготовляється з якісної сировини. Брикети РУФ горять кілька годин та економно витрачаються. До переваг такого виду палива належить максимальна тепловіддача, низька зольність та компактні розміри. Також важливо, що брикети практично не іскрять при горінні. Ще варто сказати, що євродрова не потребують особливих умов зберігання. Їх можна укласти в ряди у будь-якому зручному місці.

NESTRO

Це брикети відомого виробника, що мають циліндричну форму. Паливо виготовляється з відходів, що виникають під час переробки деревини дуба та сосни. Брикети НЕСТРО добре горять та виділяють тепло протягом 5 годин. Євродрова можна зберігати кілька років. Їх зручно закладати в піч та в котел, оскільки циліндрична форма максимально наближена до дров. Брикети НЕСТРО не іскрять і не димлять під час горіння. Їх додатково можна використовувати як дрова для приготування страв на мангалі. При згорянні палива з відходів деревини з'являється приємний аромат.

Євродрова – універсальне паливо, яке підходить для цегляних печей, твердопаливних котлів, камінів та лазень. Ще брикети широко використовуються у похідних умовах та при приготуванні страв на мангалі. Якщо Ви ще не опалювали будинок за допомогою євродрів, обов'язково спробуйте. Вам сподобається те, що брикети не займають багато місця та відрізняються високою тепловіддачею!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#брикети #паливо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...