• Головна
  • Черги величезні: Де в Новограді здати ПЛР - тести на коронавірус (Адреси)
10:31, 28 січня 2022 р.

Черги величезні: Де в Новограді здати ПЛР - тести на коронавірус (Адреси)

Черги величезні: Де в Новограді здати ПЛР - тести на коронавірус (Адреси)

У зв’язку з стрімким поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2 на території Новоград-Волинської міської територіальної громади, відбір біологічного матеріалу по направленню від сімейного лікаря на дослідження по виявленню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2 проводиться у двох пунктах забору за адресою вул.Н.Оржевської,13 та вул. Рокосовського, 27а , пунктах на базі АЗПСМ № 8,9,10. (с.Пилиповичі, с.В.Молодьків та с.Наталівка) та мобільними бригади для відбору матеріалу на дому.

Забір біоматеріалу, за направленням чергового лікаря, здійснюється також і у вихідні дні, за адресою вул. Н.Оржевської,13.

Зважаючи на стрімкий ріст захворюваності, за останній тиждень збільшилася кількість забору біоматеріалу на ПЛР обстеження, більше 600 зразків на добу, що і зумовило появу черг у пункті забору за адресою Н.Оржевської,13, де розміщенні найбільші амбулаторії у місті.

Зважаючи на це, були розгорнуті додаткові мобільні бригади по забору біоматеріалу на дому.

Дане питання відпрацьовувалося на рівні міського голови, в результаті чого терміново визначається додатковий пункт забору біоматеріалу. Тестування хворих за медичними показами, швидкими тестами відбувається безпосередньо на прийомі у лікаря. У разі збільшення випадків захворюваності на COVID-19 кількість мобільних бригад та пунктів забору буде збільшено.

Звертаємо особливу увагу, що на COVID-19 наразі хворіє значна кількість медичних працівників, що спричиняє понаднормове навантаження, консультування в телефонному режимі, виписку електронних лікарняних, медичне спостереження за контактними особами, на працюючих сімейних лікарів. Просимо бути толерантними та особисто відповідальними за своє здоров’я.

Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Анонім
28 січня 2022 р., 12:40
Прививок не було,люди менше хворіли.Що це за фігня така?В **** прививки чи в **** медицину?
мария косянчук
29 січня 2022 р., 10:05
Це на фігня, людей знищують і про це відкрито говорять, а люди не хочуть чути, не хочуть бачити, не хочуть думати!!!!!!!!!Завтра вам будуть розказувати що потрібно знову робити щеплення бо не дадуть гречки безкоштовно і побіжать..... і будуть стояти в черзі і підпишуться на все що їм скажуть.
мария косянчук
29 січня 2022 р., 10:08
А чому з такими показниками не вводять червону зону!?Бо держуряд якраз така ситуація влаштовує.
Оголошення
live comments feed...