• Головна
  • У цій війні на нашому боці Бог і правда: Командир одного з підрозділів 30-ї бригади
18:31, 28 січня 2022 р.

У цій війні на нашому боці Бог і правда: Командир одного з підрозділів 30-ї бригади

У цій війні на нашому боці Бог і правда: Командир одного з підрозділів 30-ї бригади

Стрільби танкістів. Гул двигунів чути ще на під’їзді до полігону. Військова техніка вишикувалася в колону. Здалеку спостерігаємо як особовий склад розділився на групи та розбігся по навчальних місцях.

Перший екіпаж відпрацював всі навчальні місця і метушиться поблизу танка: підносять боєкомплекти. Контролює роботу екіпажів молодий командир танкового підрозділу на ім’я Роман. Офіцер родом з Тернопільщини. Він командир одного з підрозділів окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Хлопець з дитинства мріяв стати офіцером. Питання яку ж професію обрати не виникало ніколи: родина повниться військовими. Ще до початку війни, в 15 років, Роман став ліцеїстом Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області, де за два роки навчання переконався, що захист рідної землі це вірний життєвий вибір та обов‘язок кожного свідомого громадянина. Наступною сходинкою до мрії стало навчання в Інституті танкових військ НТУ «ХПІ».

Під час навчання майбутній танкіст приділяв багато уваги вивченню профільних дисциплін та фізичній підготовці.

- Втілювалася моя мрія – служити Батьківщині. Сьогодні розумію що навчання було важчим аніж служба. В бригаду я прийшов загартований. Мав багаж знань які міг вміло використовувати на практиці, - ділиться спогадами офіцер,- після навчання я швидко освоївся в колективі, адже щоб стати гарним командиром слід не лише вправно володіти технікою та озброєнням, а й вміти відчувати своїх підлеглих: поводитися стримано, гідно, з розумінням ставитися до їх запитів. Вчасно заохочувати та за потреби карати. Дисципліна».

У війську старшому лейтенанту подобається. Колектив дружній, один одного підтримують.

Проблем з колегами ніколи не виникало. - Справжній успіх у будь-якій справі - це взаємопорозуміння та повага. Лише за цих умов можна досягти спільних цілей. Я намагаюся підтримувати атмосферу підрозділу в який потрапив, атмосферу довіри, порозуміння та злагодженості. Мої хлопці відкриті до навчання, не роблять поспішних висновків, готові слухати та чути - каже Роман.

Військовий стверджує, що всі підлеглі різні за характером та вдачею, вподобаннями та віросповіданнями, але у всіх одна мета - вільна та незалежна Україна.

«Ми досягнемо вищевказаної мети, адже у цій війні на нашому боці Бог і правда» - додав офіцер.

30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...