• Головна
  • Хороший сон – ключ до щасливого життя: що потрібно для задоволення від життя
Новини компаній
09:00, 1 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Хороший сон – ключ до щасливого життя: що потрібно для задоволення від життя

Новини компаній
Хороший сон – ключ до щасливого життя: що потрібно для задоволення від життя

Кожна людина іноді почувається незадоволеною, має проблеми на роботі або в особистому житті. Що ж ми можемо зробити, щоб уникнути таких проблем? Відповідь на це питання дуже проста – гарний сон. Декілька порад для тих, хто хоче спати добре.

Забудьте про телефон та телевізор

Щоб зрозуміти, як гаджети впливають на сон, вчені вивчили звички людей, які готуються до сну. 49% респондентів перед сном дивилися телевізор або користувалися комп'ютером. Ці люди спали 7 годин (мінімальний рекомендований час для сну). 22% респондентів зазначили, що спали лише 5 годин або навіть менше. Те саме можна сказати про людей, які користувалися телефонами перед сном. 24% опитаних спали менше ніж 4 години на день. Висновок: уникайте користуватись електронними девайсами перед сном. Якщо не можете позбавитися звички працювати на комп'ютері або користуватися іншими гаджетами, зменшіть яскравість вашого девайсу.

Правильна підготовка до сну

Чоловік ліг у ліжко. Що далі? Дослідження показали, що сон на правій стороні тіла покращує якість відпочинку. Сон на правій стороні тіла сягає 8-10 годин. Це на 7% більше, ніж на лівому боці.

Подушка

Кожна людина має свої переваги щодо подушок. Деяким потрібна 1 подушка, інші використовують 2. Деякі люди не можуть спати на чужій подушці, і їм потрібно брати свою подушку в усі подорожі. Вибір подушки для більшості людей – серйозна річ. 41% опитаних вказали, що, маючи 3 подушки, вони сплять 7 годин на день. 23% респондентів зазначили, що сплять менше ніж 5 годин на день. 56% опитаних людей, які використовують одну подушку, сплять більше 7 годин на день.

Хороший сон – ключ до щасливого життя: що потрібно для задоволення від життя, фото-1

Як сон впливає працездатність

Всі знають, що не варто йти на роботу, не виспавшись. Можна спізнитись, стати дратівливим, створити проблеми на дорозі. 3% людей почуваються нормально після погано проведеної ночі. Третина людей, які вранці прокидаються у поганому настрої, недосипають чи погано проводять ніч.

Мотивація

Мотивація до роботи пов'язана з якістю сну. Люди, які погано сплять, практично не мотивовані виконання роботи протягом усього дня. Проблеми зі сном пов'язані із зменшенням припливу крові до мозку. Мозок відповідає за уважність, самоконтроль, емоційну сферу та здатність до прийняття правильних рішень. Для правильного функціонування мозку нам потрібний гарний сон. У разі порушення режиму сну людині стає складно приймати правильні рішення та контролювати емоції.

Кар'єрні цілі

Те, як ми почуваємося день за днем ​​на робочому місці, впливає на кар'єрне зростання. Якщо людина приходить на роботу в хорошому настрої та мотивованою, то у неї з'являються шанси на підвищення кар'єрними сходами. 40% людей, які добре сплять, відзначають перспективи кар'єри. Тільки 9% людей, які сплять погано, говорять про успіхи на роботі.

Якщо людина має здоровий та тривалий сон, у неї не буде проблем із концентрацією, покращиться пам'ять, з'явиться здатність вирішувати будь-які проблеми. Гарний сон – запорука гарного настрою та щастя.

Великий вибір подушок та постільної білизни в інтернет магазині HomeStory.

Хороший сон – ключ до щасливого життя: що потрібно для задоволення від життя, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сон #подушка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...