• Головна
  • Як найкращі приватні школи України розвивають інтелект дитини?
Новини компаній
15:30, 1 лютого 2022 р.

Як найкращі приватні школи України розвивають інтелект дитини?

Новини компаній

Навчання у приватній школі дає дитині не тільки корисні знання з різних предметів та необхідні для життя навички, а й учить відповідальності, критичному мисленню та розвиває інтелект. У тому числі й емоційний. Провести кілька років у такому навчальному закладі для багатьох дітей, які тільки-но починають своє становлення як особистості, може зіграти ключову роль у подальшій кар'єрі, комунікації з оточуючими та побудові особистих поглядів на світ. У цій статті ми вирішили розповісти, як саме найкращі приватні школи розвивають інтелекти у своїх учнів і що завдяки цьому може отримати діти в майбутньому. 

Спочатку варто розібратися в базових поняттях, коли ми говоримо про інтелект. Багато хто не зовсім розуміє значення цього терміна в принципі. Важливо знати, що сам собою інтелект — це якість нашої психіки, що відповідає за розумові здібності. Це не тільки про уміння запам'ятати і в потрібний момент швидко згадати математичне правило, діставши його з голови, а й здатність усвідомлювати свій досвід, повчальні ситуації, аналізувати те, що відбувається, і використовувати отримані знання для прийняття рішень у житті. Наприклад, на думку американського соціолога Лінде Готтфредсон, інтелект дає можливість людині абстрактно і конструктивно мислити, вигадувати складні ідеї, знаходячи для їх реалізації логічні способи, а також вчитися всьому новому, спираючись на колишній досвід. 

Як найкращі приватні школи України розвивають інтелект дитини?, фото-1

Наголос на розвиток саме цих якостей і несуть у собі навчальні програми найкращих приватних шкіл України. Фактично, крім бажання дати своїм учням базові знання у різних галузях, такі навчальні заклади намагаються закласти в їхній голові щільний фундамент інтелекту, з яким вони зможуть досягати більшого у своєму житті. У багатьох батьків відразу назріває питання, чому таку систему навчання рідко можна зустріти в державних школах. Щоб докладніше розібратися в цьому питанні, важливо розуміти, що приватні школи багато в чому респектабельніші та престижніші для дитини, ніж державні. А ось друге питання, з яким стикаються батьки, звучить приблизно так: «А як саме приватним школам вдається це зробити? Як саме вони розвивають інтелект у дітей? І на нього також є відповідь.

По-перше, у приватних школах працює зовсім інша та більш конкурентоспроможна навчальна програма. Вона більш гнучка і включає систему тестування. Так, наприклад, у дітей, які навчаються у школі, це автоматично підвищує мотивацію та рівень зацікавленості в тому, щоб засвоїти матеріал. Вони можуть відслідковувати власну динаміку навчання та розуміти які теми їм далися легко та із задоволенням, а де є реальна перепустка, над якою варто попрацювати. Це дає можливість розуміти результати, яких вони досягли і вчитися на «довші дистанції». У той же час державні школи не практикують такий підхід і припускаються помилки в плані стандартизації навчання.  

Як найкращі приватні школи України розвивають інтелект дитини?, фото-2

По-друге, багато залежить і від шкільних педагогів, які допомагають дітям розкрити свій інтелект та внутрішній потенціал. У приватних школах зазвичай працюють ті вчителі, які постійно проходять курси підвищення кваліфікації і не розпочинають свою роботу без попередньої професійної перевірки адміністрацією школи. Крім того, навчання цих педагогів у найкращих приватних школах проходить за найновішими методиками, адже в таких навчальних закладах їм намагаються дати найактуальніші та найсучасніші знання. В результаті вони розуміють, що кожна дитина індивідуальна по-своєму і вимагає особливої ​​уваги та підходу.

По-третє, найкращі приватні школи з програмою розвитку інтелекту в Україні дають дітям можливість перевірити отримані знання. Це важливий чинник, який впливає закріплення отриманого матеріалу, застосовуючи його практично. Лабораторії, творчі студії та кабінети інформатики — усі ці місця у найкращих приватних школах обладнані сучасною технікою та необхідними для навчання матеріалами, які допомагають дітям зрозуміти принцип роботи того чи іншого нового знання. 

Саме такий підхід сьогодні в Україні застосовують найкращі приватні школи, серед яких «Креативна Міжнародна Дитяча Школа» та «Новопечерська Школа». Вони обидві практикують сучасний індивідуальний підходять до дітей, впроваджуючи у їх навчання програми, які допомагають розвивати інтелект, мислення та власний реальний погляд на світ, оцінюючи те, що відбувається в ньому. Віддаючи свою дитину в подібні навчальні заклади, батьки можуть бути впевненими, що роблять цінний внесок у її подальший розвиток як особистості, яка зможе аналізувати події навколо себе, швидше навчатися новому, краще розуміти складне, а також зможе легко відкривати для себе незвідане, включаючи нове хобі, навички, вміння та інтереси.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...