• Головна
  • Лікарня у Новограді одна з найбільш завантажених хворими на коронавірус
15:54, 7 лютого 2022 р.

Лікарня у Новограді одна з найбільш завантажених хворими на коронавірус

Лікарня у Новограді одна з найбільш завантажених хворими на коронавірус

У Житомирській області упродовж двох тижнів спостерігається зменшення темпів розповсюдження COVID-19, але зростає показник смертності від хвороби.

Про це на брифінгу розповів заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський.

«На жаль, два тижні підряд ми фіксуємо велику кількість захворілих на COVID-19, яка становить більше 10 тис. осіб щотижнево. Але, на щастя, ми констатуємо зменшення темпів розповсюдження хвороби. Якщо за попередній тиждень ми мали збільшення кількості хворих у два рази, то цього тижня у нас збільшення кількості хворих зафіксовано на рівні 20%», - зазначив Градівський.

За його словами, надзвичайно загрозливим в області наразі є показник смертності. За минулі два тижні він зріс із 24 до 41 особи.

На стаціонарному лікуванні перебувають 1 110 осіб, кисневу підтримку отримують 580, на апаратах ШВЛ - 29. Серед усіх пацієнтів 7% у важкому стані. Повністю вакциновані мають легкий та середній перебіг хвороби.

Найбільш завантажені хворими на коронарвірус наразі Пулинська та Олевська лікарні, а також Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Реальність
7 лютого 2022 р., 16:11
Призначайте антибіотики, інакше- за- протоколом- люди Помирають!!!...
?
7 лютого 2022 р., 22:50
Так це спеціально робиться, особливо щоб пенсіонерів поменшало, пєчалька за наших шановних Громадян!
Ольга
8 лютого 2022 р., 18:57
С 4 февраля 2022года я и двое моих детей ( 5 лет и 2 года) лежим с температурой 38,6- 39,0. 5 февраля 2022года я вызвала для детей скорую. Скорая приехала, сделали укол для понижения температуры и предложила вести детей в больницу город Житомир. Я отказалась и написала отказ на одного ребенка 5 лет. А за маленького ребенка 2 лет совсем забыли.Тесты нам ни кто не предложил сделать. Все последующие дни температура у нас всех держится до 38,5 . А обращаюсь в детскую поликлинику, чтобы сделали тесты детям и прослушать их. Мне предлагают привести детей для сдачи теста и для прослушать их в поликлинику. В городе Новоград-Волынский нет мобильной бригады для проведения тестов на Короновирус? Тогда я так поняла, что Ковид распространяться будут дальше и дальше, если больные будут ходить по улице, приходить в поликлиники и заражать здоровых детей.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...