• Головна
  • Цукерки, торти та інші солодощі - союзники штаму "Омікрон": розвиток захворювання та його наслідки у Новограді
10:33, 11 лютого 2022 р.

Цукерки, торти та інші солодощі - союзники штаму "Омікрон": розвиток захворювання та його наслідки у Новограді

Цукерки, торти та інші солодощі - союзники штаму "Омікрон": розвиток захворювання та його наслідки у Новограді

"Омікрон" стрімко повзе вгору. Найчастіше він проходить як звичайна застуда. На сьогоднішній день у КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» з підтвердженим діагнозом на коронавірусну хворобу (COVID-19) та запаленням легень перебуває – 83 хворих, в т. ч. 13 дітей. З підозрою на коронавірусну інфекцію та запалення легень – 13 хворих. У важкому стані – 39 хворих, в т.ч. 1 пацієнт на апараті ШВЛ та 38 на кисневій підтримці. Загалом на стаціонарному лікуванні перебуває – 96 пацієнтів, загальний стан хворих від середнього до важкого ступеня.

Повідомляє редакція 04141.

Симбіоз "омікрон + інфаркт", "омікрон + інсульт" став постійним.

Ризик розвитку інсульту у госпіталізованих підвищувався вдвічі, у тих, хто потрапив у відділення інтенсивної терапії, - у чотири рази. Інсульти у пацієнтів зустрічаються двох типів ішемічний (коли тромб закупорює артерію) та геморагічний (коли рветься стінка судини). Буває ще комбо (поєднує обидва фактори). Цілком можливо, що тромб може потрапити до артерії, яка забезпечує серце кров'ю і тоді трапиться інфаркт.

Стаціонари по усій Україні заповнюються з допомогою судинних ускладнень. Хворі на штам «Дельта», як і раніше, страждають на пневмонію. Ситуація ускладнилася тим, що КOВІД та грип мають схожі симптоми, але різні наслідки. При коронавірусі з'являються тромби, а при грипі кровотечі, в обох випадках тактика лікування буде різною. Лікарі попереджають, що якщо "Омікрон" проходить легше, то це не означає, що потрібно простіше ставитись до санітарних норм.

Всі хворі повинні розуміти, що самоізоляція та гарне харчування – запорука якнайшвидшого одужання. Фастфуди та солодощі – гальмують одужання пацієнтів з «Омікроном». Дуже важливо приймати протизапальні продукти: фрукти, овочі, зелень, які містять антиоксиданти, ягоди, особливо чорного кольору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
рр
11 лютого 2022 р., 10:58
Особливо не рекомендується хавати Roshen... інфа сотка.
Ника Вальковская
15 лютого 2022 р., 17:40
Дорогие женщины, будьте внимательны к своему здоровью после перенесенного коронавируса, потому что эта зараза ведет к серьезным гинекологическим проблемам. У меня после ковида сильно нарушился менструальный цикл. Причем нарушение сопровождалось болями внизу живота, испугалась, что это может быть что-то серьезное вплоть до рака. Прошла КТ органов малого таза в Киеве https://vartaclinic.com.ua/ru/kt-organov-malogo-taza-kiev/ никаких опухолей не обнаружено, но терапию для восстановления цикла пришлось пройти. Восстановление долгое, очень неприятное состояние, но хорошо хоть ранний климакс не начался, а то доктор сказал, что с коронавирусом это сейчас не редкость, особенно для женщин в возрасте 40+
Оголошення
live comments feed...